Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit választanátok a kutyátokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit választanátok a kutyátokat vagy a pasitokat?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy eggyüt lakok a csajommal de ő siman bárkinek kijelenti hogy a kutyája neki fontosabb mindenkinel es barkinel meg nalam is .Én szeretem a kutyákat kint bent mindenhol.

De amit a csajom csinal az kicsit sok a kutya agyban alszik raadasul a kozépén vagyis köztünk ( nem kicsi kutya mer Német dog ) ha haza jön a baratnom akkor a kutyaval van nonstop ram sz@rik.

Most mit tegyek? Szeretem a baratnom de elegem van a , szerelmeből' de tudom hogy ha valasztania kene akk a kutyat valasztana



2013. febr. 15. 09:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%

Ha zavar téged, hogy köztetek alszik a kutya, és a helyedben kerek perec megmondanám a lánynak, hogy ez így nem mehet tovább.

És szakítanék, ha nem változtatna. (mondjuk én nem szeretem a kutyákat ennyira, max a kertben házőrzőként, egy percig sem bírnám az ágyamban elvisleni)

2013. febr. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Annyit sem érsz ebben a kapcsolatban, mint egy háziállat, és mást sem sorolsz, mint hogy mivel vagy elégedetlen. Ha egy falat kenyere lenne, a kutya enne, nem te. Hol beszélsz te itt "szerelemről", meg "kapcsolatról", ugyanmár! Nevetséges az egész!
2013. febr. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd fogyat... vidd el egy orvoshoz,mert ez nem normális.
2013. febr. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát gázos.

Ezen nincs mit filózni, beszéld meg a barátnőddel. Mond el így, ahogy nekünk leírtad. Ha nem változtat, akkor lelépsz. Ennyi. :S Nem normális dolog hogy a kutyájával tölti minden szabadidejét. Mióta vagytok együtt ha szabad megkérdezni?


/Én is szeretem a macskám, néha felengedem az ágyra, de akkor is csak a lábunkhoz fekszik, nem zavar minket. De ez ritka. 10-ből 8szor kint alszik a nappaliban a kanapén./

2013. febr. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
41%

Te sem értékelheted túl sokra a párodat, hogy ha "csajom"-ként emlegeted.


Ennek ellenére tényleg ijesztő, amit a barátnőd csinál, hiszen elég mániákusan csak a kutyával foglalkozik.

Kap elég szeretetet és törődést a barátnőd? Mindig meghallgatod a problémáiról, nincs valami feszültség benne?

A szüleivel, barátaival milyen a kapcsolata?


Szerintem tényleg csak egy kis odafigyelésre, babusgatásra vágyik, amit te lehet, hogy megadsz neki, de nem olyan mértékben, amilyen mértékben neki szüksége lenne rá.

2013. febr. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
45%
A csajodnak komoly értékrendbeli problémái vannak. Amúgy a kutyák nem élnek tovább 13-15 évnél, utána mit fog csinálni, felvágja az ereit?
2013. febr. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
A csajom egesz eletebe szeretet hianyos volt amit mindig a kutyaitol kapott meg es probalom potolni ...
2013. febr. 15. 10:00
 8/19 anonim ***** válasza:
64%

Ez egy lelki sérült nő, mutasd meg neki az állat kategóriát!

ott sok ilyen hibbant van, persze szerintük ők a normálisak:D

2013. febr. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%
Jobban teszed, ha normális nő után nézel. Nem sokat számítasz a barátnődnek.
2013. febr. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%

Micsoda kérdés! Természetesen a kutyát! Neki főzök vacsorát, a párom meg kint ugat és őrzi a házat. :D


Viccen kívül én nagyon szeretem az állatokat, de egyiket sem emelem fontosságban a hozzám közelálló emberek fölé. De nem is tudnék olyannal együtt lenni, aki jobban szereti nálam a kutyáját és ezzel nem a kutyákat akarom lealacsonyítani.

2013. febr. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!