Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van jövője a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van jövője a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 év, 3 hónapja vagyunk együtt. 16 évesen jöttünk össze. Mondhatom azt is, hogy ő az első komoly kapcsolatom, vele éltem át mindent először.

Sajnos volt egy kisebb szakításunk kb. másfél hónappal ezelőtt. Majd újra összejöttünk. Kb. 2 hétig voltunk külön. De felkeresett, mondván, hogy velem akar lenni, mert fontos vagyok neki és nem akar elveszíteni, mert már az élete részévé váltam. Így hát kibékültünk, mert nekem is hiányzott.

De nem tudom, jó ötlet volt-e békülni, mert nem tudom elmagyarázni konkrétan miért,de már nem olyan a kapcsolatunk,mint a szakítás előtt. Azt érzem,hogy már nem vagyok elég fontos neki,mindig mindent előtérbe helyez velem szemben:(

És ez nagyon fáj,mert ő nem ilyen volt,mindig én voltam neki a legfontosabb,most meg...Az sem gond,ha egész nap nem beszélünk. Az elmúlt két hétben többször is volt olyan,hogy egész nap nem beszéltünk(mert általában telefonon pl. én keresem) Akkor beszélünk csak!, ha mindketten fent vagyunk facebookon. És amikor megemlítettem neki,hogy szarul esik,mikor egésznap nem keres,akkor annyi a válasza,hogy de hisz nincs belőle semmi,nem kell mindig beszélni. Ez elég szarul esett.Néha olyan mintha csak úgy lennék neki :( Nem tudom mit csináljak...:(


2013. márc. 24. 13:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg tole ha meg szeretne veled lenni,es ha igen,akkor elvarod hogy torodjon veled. Ha nem hajlando tobbet erdeklodni irantad es torodni veled akkor viszlat! Nem erdemes az idoded olyan emberre pocsekolni aki nem becsul meg.
2013. márc. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!