Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Talán csak megszok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Talán csak megszokásból vagyunk már együtt? Tanácstalan vagyok! Kérlek írjatok!

Figyelt kérdés
Már 4,5 éve vagyunk együtt, de egy időben én kissé megváltoztam, mert jött 1 fiú ismerős a képbe, és én elkezdtem vele beszélgetni,de nem történt köztünk semmi,mert nem csalnám meg a páromat,de viszont nem mondtam el a páromnak hogy meg ne bántsam,de azóta ez már kiderült és ki is békültünk de még mindig rossz,mert sokat vitázunk és mindent a fejemhez vág! mit tegyek?fejezzem be vele ezt a kapcsolatot? mert lehet csak megszokásból vagyunk együtt!hisz még 20 évesek vagyunk! de nem tudom mit tegyek! mert nem jó ez így egyikőnknek sem! És eléggé tanácstalan vagyok!
2009. szept. 17. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én azt tanácsolom, hogy gondolkozz még két hétig-egy hónapig. Ha még mindíg így érzel ahogy most, fejezd be vele. Fiatal vagy még és ott az a másik lehetőség is! A párodnak is adnál ezzel egy új lehetőséget, hogy boldog legyen. Ha meg megváltozik az álláspontod, és vele akarsz lenni, hajrá! :)

2009. szept. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha szereted,meg ő is téged ,akkor próbáljatok meg higgadtan leülni és megbeszélni.És ha úgy érzitek próbáljátok folytatni.

De ha nem,működik inkább fejezzétek be a kapcsitokat.

Szerintem egy próbát megér,aztán majd meglátjátok hogy működik e.

2009. szept. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!