Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kerültetek már ilyen helyzetbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerültetek már ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés
Engem pár napja elküldött a párom, mert dohányzom, és ő nem szereti a füst szagot. Veletek volt már ilyesmi? Hogy tettétek túl magatokat rajta?

2013. márc. 24. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Eddig nem dohányoztál?
2013. márc. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
MI? Mióta voltatok együtt? Gondolom már mikor összejöttetek is dohányoztál tehát tudta...szóval ez csak egy kifogás...
2013. márc. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez oknak látszó dolog, de nem az! Ez csak egy ürügy volt. Másképp is el lehetett volna intézni. Meg akart tőled szabadulni. Ne keseregj. Vagy szokj le a dohányzásról, vagy keress magadnak egy dohányost.
2013. márc. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már amikor megismerkedtünk is dohányos voltam. De emelett adok magamra, ápolt vagyok, (ha kell képet is küldök privibe!) és csak fogmosás után csókoltam meg, h ne érezze rajtam a füstöt! Mégis eldobott magától! Pedig nagyon szerettem, és ezt ő is tudta! Teljesen össze vagyok törve. Veletek volt már hasonló? :((
2013. márc. 24. 18:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem nem volt.....én csak érteles párt keresek aki megmondja a valódi okot mikor szakít
2013. márc. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
velem sem volt, hiszen sosem járnék dohányossal mert bűzlenek...
2013. márc. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de amúgy ebben az esetben ő a hülye, mert tisztában volt vele, hogy dohányzol, tehát számolnia kellett volna azzal az életstílussal, ami ezzel jár.

Én még közvetlenül cigarettázás után is smároltam a pasimmal, pedig ő ex-dohányos volt és általában ők nem részesítik előnyben a cigaretta szagot. Viszont az biztos, hogy egy párkapcsolaton belül az ilyen alapdolgokon már az elején túl kell lépni, mert utólag már nem ér kifogásolni.

2013. márc. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
25%
Mennyit szívsz egy nap és milyet? Hány éves vagy?
2013. márc. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem küldhetsz képet :D. Én mondjuk előnyben részesítem ha dohányzik a párom, mert akkor ellát cigivel engem is xD.
2013. ápr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!