Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értessem meg vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg vele, hogy ez nem állhat közénk?

Figyelt kérdés
A fiúmat zavarja, hogy sokkal jobb körülmények között élek, mint Ő. Mindig azt mondja, hogy neki megerőltető kifizetni a programok költségét, azt viszont nem engedi, hogy én álljam a költségeket. Nagyon szeretjük egymást, de mindig azt mondja, hogy az önbecsülése nem engedi. Hiába mondom, hogy ez nem lesz mindig így, mert egy idő után ő is rendesem fog keresni és akkor nem lesz érdekes. Mondom neki, hogy legyünk közös számlán és akkor nem is lehet észrevenni a költségeket. Mindenki a lehetőségei szerint veszi ki a részét. Közénk állhat az anyagi különbség? Év vállalkozó vagyok, ő pedig friss diplomás alkalmazott.

2013. márc. 24. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnos tényleg nehéz..Nehéz egy pasinak elfogadnia azt ha a nő sokkal jobb anyagiakkal rendelkezik mint ő.

Idővel vagy el fogja ezt fogadni vagy nem és akkor csúfos véget ér.

2013. márc. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez őt zavarja, akkor azzal nem tudsz mit kezdeni. Engem is zavart, mikor olyan pasim volt, aki tehetősebb, mint én, meg úgy az egész családja.
2013. márc. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De én egyedül élek, és a család nem zavar bele.
2013. márc. 24. 19:04
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
a megoldás az ha te leped meg őt mutasd meg neki, hogy neked milyen örömöt jelentenek a kisebb dolgok is amit ő is simán tud állni
2013. márc. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát a beszélgetéseken elég rendesen túl vagyunk. Nem is engedem meg, hogy az ünnepeket, névnapokat egy szál virágon kívül mással ünnepeljük. De szeretek például elmenni este a színház után egy étterembe vacsorázni. és nem akarja még azt sem, hogy a felét fizessem. Pedig az egész nem lenne számomra megterhelő. Valami ötletet várnék, hogy miként győzhetném meg arról, hogy most ez így van, de később változni fog. És sosem lehet tudni az életben, hogy mikor ki fog jobban keresni.
2013. márc. 24. 19:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Menjetek olyan helyre ahol nem kell fizetni.
2013. márc. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudod meggyőzni, hiszen a saját maga teremtette görcsölésben fetreng. Nem akarja belátni azt, hogy attól, hogy te, a NŐ jobban állsz anyagilag, ő még ugyanúgy férfi. Az a baj, hogy elszigetelődik tőled, és nem sok esélyed van arra, hogy jobb belátásra térítsd. A mai magyar társadalom még mindig azt sulykolja, hogy a férfi irányítson, ő legyen a családfenntartó, a megmondóember. Ha nem elég nyitott a párod arra, hogy ez másképp is működhet, akkor nem tudom, hogy mennyire kezelne egyenrangú társként, ha te lennél kiszolgáltatott helyzetben. De ez csak az én véleményem.
2013. márc. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát a hetes válaszoló eléggé elszomorító dolgokat, bár lehet, hogy igazat írt. A hatos válaszát pedig nem lehet megvalósítani.
2013. márc. 30. 22:16
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert a nők így nevelik a fiaikba. Ilyen elvárások vannak. Nekem nehéz volt, és szakítottunk. Én nem tudtam egy idő után viszonozni azokat az ajándékokat amit tőle kaptam / akart adni. De nagyon szerelmes voltam.

És ez nekem lelkileg megterhelő, mert olyan környezetben nevelődtem, ahol az az elvárást nevelték belém, hogy a férfinak gondoskodnia kell a nőjéről/barátnőjéről és családjáról.


Azt tudom neked mondani, ha meg akarod tartani, akkor sürgősen adj lentebb az elvárásaidból, és ne legyen vacsora, legyen otthon. Minél kevesebb pénzköltéssel.

csak egy kérdést tegyél fel magadnak: inkább ma vacsora az étteremben, vagy inkább legyen melletted holnap is a pasid?

23/F

2013. ápr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ha ebben a dologban ilyen makacs fafej,akkor lesz még egy két olyan dolog amiben szintén az.

ha nem is szakító ok,mert egyértelműen nem az,de én személy szerint nem bírom az olyan makacs embereket,akik valami hülyeséghez való ragaszkodás miatt makacsok,vagy szabály fanatikusok.

2013. ápr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!