Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értessem meg vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg vele, hogy ez nem állhat közénk?

Figyelt kérdés
A fiúmat zavarja, hogy sokkal jobb körülmények között élek, mint Ő. Mindig azt mondja, hogy neki megerőltető kifizetni a programok költségét, azt viszont nem engedi, hogy én álljam a költségeket. Nagyon szeretjük egymást, de mindig azt mondja, hogy az önbecsülése nem engedi. Hiába mondom, hogy ez nem lesz mindig így, mert egy idő után ő is rendesem fog keresni és akkor nem lesz érdekes. Mondom neki, hogy legyünk közös számlán és akkor nem is lehet észrevenni a költségeket. Mindenki a lehetőségei szerint veszi ki a részét. Közénk állhat az anyagi különbség? Év vállalkozó vagyok, ő pedig friss diplomás alkalmazott.

2013. márc. 24. 19:00
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Kilences! Most azt javaslod, hogy éljek azért csórón hogy a fiú kitartson mellettem? Tegyem a pénzemet a párnába, és ne érezzem jól magam belőle? Adjam el az autómat, a házamat, hogy Ő egyenjogúnak érezze magát? Ne menjek üdülni sehova, mert ő nem engedheti meg magának, de el sem fogadja az önzetlen segítségemet?
2013. ápr. 27. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!