Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért reménykedek még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért reménykedek még mindig abban, hogy esetleg tetszem neki?

Figyelt kérdés

Jó persze a remény hal meg utoljára.. de ez engem teljesen kikészít...:(

van egy fiú (osztálytársam) már szeptember óta tetszik, és elég sokat vagyunk együtt, sokat foglalkozik velem, érdeklődik meg minden..most ráadásul nem is olyan régóta még barátnője is van.. de ennek ellenére nekem tesz utalásokat , hogy miket csinálna velem...Csak le akar fektetni? De ott van neki a barátnője..Meg a barátnőm is mondja , hogy hihetetlenül összeillünk és lehetetlen , hogy ne tetszek neki.. annyit foglalkozik velem , meg úgy néz rám. Szinte forr közöttünk a levegő és hihetetlenül vonzódom hozzá.Lehetséges hogy ezt csak én érzem így???

Légyszi minden kérdést válaszoljatok meg.:)) köszönöm:D


2013. márc. 24. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy ilyen b*zipáwa-e...mert ha nem, és egy normális srác, akkor szerintem nem a lefektetésre megy, csak esetleg már régóta tetszel neki, és azért jött össze a barátnőjével, hogy téged felejtsen...én is voltam már így

ha b*zipáwa, akkor tartsd távol magad tőle.

2013. márc. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem bu*i meg nem is páwa . a kettő sem együtt..csak elég népszerű meg szerintem nem az a zavarba jövő típus.szóval ha tényleg tetszem neki akkor kicsit komolyabban is közeledhetne.. vagy valami normális utalást is tehetne , mert az , hogy miközben mellette ülök és ő nekiáll széttárni a lábamat .. nem épp erre utal..de közben mégis olyan érzésem van hogy tetszem neki. meg néha tud jó fej is lenni. szóval ha látja h rossz passzban vagyok a maga módján próbál felvidítani. Most akkor barátnak tekint? Vagy dugni akar? vagy érez valamit irántam?:(://
2013. márc. 24. 20:53
 3/3 anonim ***** válasza:

nem bírom átérezni ezt a "népszerű" gyerek szerepet, sosem akartam az lenni, ők valahogy nem e dimenzió szerint gondolkoznak... én drukkolok hogy összejöjjél vele, de...én biztos nem így közelednék hozzád, ha szeretnélek

persze ahogy leírtad, ég és föld vagyunk :D

én a szerényebbik fajta vagyok a lányoknál :)

ha további tanács/segítség kell, állok rendelkezésedre akár itt, akár privátban ;)

2013. márc. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!