Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szomorú voltam/vagyok egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szomorú voltam/vagyok egy fiú miatt. Ilyen még soha nem volt. Szerelmi bánat?

Figyelt kérdés

Jó, hülye kérdés, ez be kell látni. 15 éves vagyok (lassan 16) szóval nem fog összeomlani a világ :D Csak volt (azaz van) egy fiú, akivel tök jól megvoltunk, és több dolog is történt (negatívan, de nem közvetlenül velünk) és most már alig beszélünk. Jó, mondjuk nevetséges így leírva (meg úgy őszintén mindenhogy) de olyan jó volt hogy suli után együtt lógtunk meg elmentünk együtt ide-oda. :D

A kérdésem az az lenne hogy ilyen amikor szakítanak valakivel?Velem nyilván nem szakítottak, mert az elég poénos lett volna ha úgy szakítunk hogy nem vagyunk kapcsolatba fécen ( ez csak poén, nehogy azhidd hogy ez tényleg számít)

Szóval az érzés nagyon rossz, de nem annyira mint amikor úgy volt hogy nincs több jegy a green day koncertre. (ez csak olyan mérlegelési alapként)

Bocsi hogy hosszú voltam, de kiírni is jól esett magamból. Ja és akkor a kérdés: szerelmi bánat? vagy csak csalódottság? nem tudom :(


2013. márc. 24. 21:12
 1/1 anonim ***** válasza:
honnan tudjam én, hogy szerelmes voltál-e vagy csak barátnak érezted? neked kell eldönteni
2013. márc. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!