Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy az elvárásom?

Figyelt kérdés

Nagyon boldog lennék hogyha a párom egyszer meglepne valamivel, egy kis kiruccanással.Akár 1 napra is, akár 1-2 órára is. Ha esetéeg felhozná hogy menjünk mondjuk állatkertbe vagy ilyesmi.

Más férfi is ilyen vagy csak az én urm szereti az egyhangú életet??


Ráadásul mi másfél havonta látjuk egymást mert klföldön dolgozik.


2013. márc. 24. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem leped meg te őt?
2013. márc. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

Egyáltalán nem nagyok az elvárásaid. Hiszen amikor külföldön van, akkor lepd meg te magadat, azzal amire vágysz.

Ha nem uradnak szólitanád,akkor lehet, hogy hamarabb célt érnél nála.

2013. márc. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem szólítom uramnak, és amúgy mindig én szervezkedek. :( Örülnék akár egy csokor virágnak is, 7 alatt egyszer sem kaptam, pedig mostanság megtehetné hogy áldozzon rá 3000ftot. :(
2013. márc. 24. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!