Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál ahhoz, ha a pasidnak lenne egy olyan fétise, hogy imádja hosszú ideig szopni a melledet, mint egy kisbaba?

Figyelt kérdés
2013. márc. 24. 23:07
1 2 3
 11/23 The Other ***** válasza:
36%
Valaki nagyon megrekedt az egyedfejlődésben :D
2013. márc. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
12%
Rühellem, ha a mellemet piszkálják, szóval az a kapcsolat végét jelentené.
2013. márc. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
15%

Sürgősen elküldeném kineziológushoz és családállításra, hogy rendezze az anyjával való kspcsolatát...

Amúgy meg fejberúgnám kb.... :D

2013. márc. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Anyakomplexusa annak van, aki nincs teljesen rendben fejben, az anyát keresi a barátnőjében. A mellszopás szerintem meg egy nagyon izgató dolog.

Az olyan önző nők, akik ezt leszólják, - csak mert ez számukra nem okoz testi élvezetet - azok azt se várják el, hogy a pasijuk kielégítse őket.

2013. márc. 25. 00:33
 15/23 anonim ***** válasza:
Ez nem fétis, még csak nem is deviancia. Természetes szexuális ösztön, ezért nem értem a hölgyek elutasító hozzáállását. Bár a kis melleknél nem jelentkezik ez az igény, mert azokban semmi izgató nincs, ezért gondolom az övéket se szokták sokáig szopni, és ezért is furcsa nekik. Ha nagy melleitek lennének valószínűleg teljesen természetes jelenség lenne számotokra.
2013. márc. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Bocsi, nekem nagy mellem van, de ez mégis taszít.

Más, ha a szexben átlagos szerepet tölt be és más, hogy úgy viselkedik valaki állítása szerint,mint a kisbaba.


Ez bocs, de akkoris férfikép romboló.

2013. márc. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező nem úgy gondolta hogy fél óráig szopik az illető mint egy kisbaba... De az hogy teszem azt 5 percig nyaldossa, puszilgatja, szopja, teljesen normális.
2013. márc. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha így gondolná, akkor nem lenne róla kérdés.

Mivel ez kb. minden szexuális aktusban jelen van.

2013. márc. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ez is igaz. Akkor meg vagy a kérdés értelmetlen, vagy mindenkinek mást jelent a hosszú idő.
2013. márc. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Hosszú idő: Addig cumizza a nő mellét, amíg ki nem elégül.


(Meg talán még utána egy pár percig, hogy teljes legyen az öröm.)

2013. márc. 28. 16:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!