Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meglehet bocsájtani valamennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglehet bocsájtani valamennyire a volt barátomnak miután megvert?

Figyelt kérdés
beszélőviszonyt létesíteni lehet-e?már feljelentettük.
2009. szept. 17. 22:14
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
75%
Persze, hogy meglehet, de a én inkább addig rugdosnám, amíg él, a halottaknak könnyebb megbocsájtani!
2009. szept. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
47%
Miért akarsz megbocsátani neki? Megvert, ergó megalázott, ergó semmibe vett és eltaposott - miért kellene megbocsátani?
2009. szept. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
63%

Lehet, ha akarsz még verést.

Ha nem, akkor dobd ki.

2009. szept. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
47%
Ott törné el a kezét.
2009. szept. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
54%
Lehet ez a csaj Mazoista:D:D
2009. szept. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
73%
Minden bűnt meglehet bocsájtani,a megbocsájtás keresztény erény.De beszélőviszonyt tartani vele nem szabad.Ha fel is jelentettétek,akkor minek beszélnél vele és a megbocsájtás és a kapcsolattartás két különböző dolog.
2009. szept. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
Persze, hogy meg lehet, sőt meg kell. De nem éri meg beszélőviszonyban lenni vele. Ha köszön, visszaköszönsz, ha megkérdezi, hogy vagy, akkor köszi jól.. de semmi több
2009. szept. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
55%

22:21 kész vagy :D

Nem érdemes... aki lányra kezet emel annak a farka vesszen.. de minimum... az erőfölényét ne erre használja, ha olyan kemény menjen be a büdös c*gányokhoz....

akasztani bírnám az ilyet... 16/f

2009. szept. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
55%

hát ha meg tudsz neki bocsátani, károd nem származhat belőle. de abban egyetértek az előttem szólókkal, hogy nem ajánlanám hogy kapcsolatban légy vele a továbbiakban, vagy úgy tegyél mintha elfelejtetted volna már amit tett veled. megbocsátani és elfelejteni 2 különböző dolog. megbocsátani oké, elfelejteni nem. szerintem akkor jársz a legjobban, ha teljesen kizárod a további életedből. max köszönőviszony de semmi több.

20/L

2009. szept. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
58%

Na jo mielott mindenki felháborodna, h jaj h tehet ilyet csinálni elotte megkérdezném h miért tette...

Én példaul azért pofoztam fel a volt nejem mert arra jottem haza munkábol h nem nem a szomszéddal krt, hanem h otthagyta a gyerekeket a házban, egy 4 meg egy 6 évest, mert inkább lelépett a palijához mert akkor már nyilt házasságban éltunk..meg lett beszélve h őő vigyázzz rájuk,erre ott hagyta oket azért mert fontoabb volt neki az h más fa*szát szop*ja,johogy az volt az elso mérgemben h jol felpofoztam..tudom h nem vagyok férfi meg bla bla de h o se anya mert otthagyta a gyerekeit az is biztos

2009. szept. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!