Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért változott egy hét alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott egy hét alatt ekkorát a véleménye?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy foglalt lánnyal 2 hónapja. Találkoztunk kétszer is. Elég erősen vonzódunk egymáshoz, ez nyilvánvaló.

Döntés elé állítottam őt, hogy válasszon: én vagy a barátja.

Múlt héten még azt mondta, hogy ha engem választ, akkor biztos, hogy belém szeret és fél, hogy én nem viszonoznám ezt.

1 hétre rá meg azt mondta, hogy most szerelmes a legjobban a barátjába és engem lezárt már.


Elfogadtam a válaszát, de most ez mi? Kamuzik vagy akkor kamuzott?

Kicsit érdekesnek találom, hogy egyik nap még nagyon vonzódik hozzám és érzi, hogy mennyire belém tudna szeretni, néhány napra rá meg pont az ellenkezőjét mondja.


2013. márc. 25. 14:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Azt mondta, HA téged választ.


Különben nem szép dolog más kapcsolatába belepofátlankodni.

2013. márc. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Oké, akkor a tisztázás végett: nem én kezdtem az egészet!!! Ő nyitott felém, és szóltam is az elején neki, hogy ez lehet belőle.
2013. márc. 25. 15:08
 13/17 anonim ***** válasza:
Ezen már felesleges rágódni, h ki kezdte. Fogadd el, nyugodj bele, mást úgysem tehetsz. lépj tovább :)
2013. márc. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
jóó, volt egy kis kaland, na és? sztem amúgy nem szerelmes belé, csak bűntudata van.. vagy vmi ilyesmi..
2013. márc. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
#14: én is erre tudok gondolni. :)
2013. márc. 25. 15:30
 16/17 anonim ***** válasza:
a lényeg h kezdj inkább szabad lánnyal..
2013. márc. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 kreativkaosz válasza:
Ha a lánynak nincsen annyi esze, hogy van párja, aki szereti, és nem kéne a háta mögött áskálódni, akkor neked lehetett volna annyi, hogy elhajtod a jól nevelt anyjába!
2013. márc. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!