Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lány írta, hogy írjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány írta, hogy írjak róla véleményt. (többilennt)?

Figyelt kérdés
nem azt kérem hogy helyettem írjátok meg csak egy pár tippet kérek,hogy ne ilyenekből álljon: jófej,vicces...ez uncsi.Valami jobb kéne értitek..én csak tippeket kérek
2013. márc. 25. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
ez komoly? honnan tudjam, hogy milyen a lány??
2013. márc. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ezt neked kell tudnod, azt mond neki amit érzel..
2013. márc. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igazatok van..bocs.
2013. márc. 25. 18:16
 4/6 anonim ***** válasza:
céltudatos, pesszimista/optimista, jó a humorérzéke, kedves stb [link]
2013. márc. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szép az arca, jól áll ahogy viseli a haját, divatosan öltözködik, szép a szeme (bár ezt a helyedben hanyagolnám, szerintem kezdik unni, hogy már mindenkitől ezt hallják) stb, használd a googlet :D
2013. márc. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Most komolyan?! o.O GOOGLE??? ... a srácnak kell tudni,hogy milyen a csaj....ha szerinted jófej,vicces,helyes,aranyos,...vagy bármi más,akkor az írd leneki,..neki a googleból keres kifejezseket...a lány is jobban fogj értékelni.....hidd el
2013. márc. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!