Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valaha lehet még esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaha lehet még esélyem nála? (elég hosszan lent)

Figyelt kérdés

Nos

Körülbelül 4 hónapja meg ismerkedtem egy lánnyal egy bulinan. Gondoltam csak nem hagyom már annyiban és megpróbálok össze ismerkedni hátha...

Ez egy ideig szépen is ment. Találkozgattunk párszor. Utána a lány vetett véget ennek mert a volt pasija nagy nehezen visszakönyörögte magát hozzá és ezzel engem szépen ott hagyott (Nekem ezek után lett is egy barátnőm a csaj exe ismét átb*szta őt)

egy-két héttel később aztán úgy elkezdtünk irkálni Facebookon. (közben a csaj rájött h engem kellett volna választania) ez az írkálás kb napi szinten szinten egész nap csak egymással írtunk ez az egész odáig ment h én meg csaltam vele az akkori barátnőmet. Párszor találkoztunk és kezdtük vmit érezni egymás iránt. Nehéz döntések után végül őt választottam (akiről az egész szól) és folytattuk egészen e hétvégéig. Amikor ugyanis úgy mentem el bulizni hogy ő nem jött velem csak egy barátom. Amilyen mázlim volt haver épp annak a csajnak a bnőjét szedte össze aki az én "csajom" legfőbb "ellensége". A buli után kinn álltunk és vhogy szóba került ő. Nos a csaj hát mondott róla néhány dolgot amit persze elhittem neki (mert amilyen okos vagyok persze h annak a csajnak hiszek akit életemben nem is láttam)

utána persze rájöttem h amiket mondott róla azok tényleg hazugságok. Viszont én közben ezt el mondtan neki h mit mondtak róla sajnos túlságosan kiszinezve. Nos ez az egész kiderült és tegnap nagyon csúnyán össze kaptam vele de vhogy sikerült megbékítenem.

ami az egészben a vicces h épp akkor hordtam le mindenki előtt és hazudtam utána neki mikor már ő is bele akart vágni velem egy kapcsolatba. Persze ezzel szépen elb*sztam szinte az egész kapcsolatunkat pont mikor mindketten úgy igazán megszerettükk egymást.

a kérdés h hogy hódítsam vissza és egyáltalán volna-e még esélyem?

előre is köszi

16F



2013. márc. 25. 06:05
 1/1 anonim ***** válasza:

egy kapcsolat akkor kezdodik el igazan, ha mar a veszekedesen is tul tudtok lepni es a problemat meg tudjatok beszelni.


"Valaha lehet még esélyem nála?"

Igen.


"hogy hódítsam vissza? "

oszinteseggel. ha azzal nem megy, akkor semmivel sem megy.

2013. márc. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!