Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Puszta véletlen, vagy ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puszta véletlen, vagy ennek így kell lennie?

Figyelt kérdés

Megismertem egy nálam 2 évvel idősebb pasit, akibe sikerült nagyon beleszeretnem. Nem volt köztünk semmi komoly, pusztán ígéretek amelyeket még nem váltott be. Mindennek már egy éve.Mivel visszatért a volt kapcsolatába, meg kellett szakítania velem minden kapcsolatot.Letiltott facebook-on és egészen idáig semmi életjelet nem mutatott- jó magam is igyekeztem felejteni. Majd a sors közbe szólt, és megláttam, hogy feloldotta a tiltást, ezért vettem a bátorságot és bejelöltem újra.Gondoltam, próba cseresznye meglátjuk ezúttal hogyan reagál.. :)

Azóta is csak ez körül forog minden gondolatom. Szeretnék neki megbocsáltani, és helyrehozni a dolgokat. (min. baráti szintre)

Vajon tényleg egy véletlen, hogy pont most tért vissza az életembe? Mit kéne tennem, mert nagyon rosszul viselem, hogy ez az ember akit eddig minden erőmmel próbáltam elfeledni, újra itt van. Még mindig szeretem. Ráírjak és próbálkozzak helyrehozni a dolgokat?

Segítsetek!

Köszönöm!!


2013. márc. 25. 20:07
 1/5 Aladárkiss ***** válasza:
Semmi sem történik véletlenül! Mindenek oka van! Lehet még egyszer egy párt alkottok. de ez ugye rajta is és rajtad is áll.
2013. márc. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Baccardi01 ***** válasza:
Sajnálom, hogy ezt kell írnom neked, de ne reménykedj. Valószínű, hogy véletlenül oldott fel, vagy arra gondolt, hogy egy év után már úgysem fogod keresni.
2013. márc. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pedig még vissza is igazolta, hogy ismer és gondoltam, talán akkor lenne esélyünk beszélgetni. Egyszer már sikerült megszeretnie, most miért ne menne? :(
2013. márc. 25. 20:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem oldunk fel valakit, az meg hülyeség, hogy ááá feloldom, úgyse fog keresni. Akkor nem mindegy, hogy tiltva van-e, vagy sem?

Ha mást nem, de az adatlapodat le akarta csekkolni, ha már feloldott~

2013. márc. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én sem tartom véletlen egybeesésnek, olyan embernek ismertem meg aki nem csak úgy csinál valamit. Érdemes várnom arra, hogy írjon vagy tegyem meg én a kezdeményezést?
2013. márc. 25. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!