Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy alszotok a párotokkal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy alszotok a párotokkal? Ölelkeztek vagy hogyan?

Figyelt kérdés
2013. márc. 25. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Ahogy épp összejön, meg kényelmes. Ő rajtam, én rajta, ölelkezve, orr összeérősen stb.
2013. márc. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
általában kiskiflinagykifli. (:
2013. márc. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kiflizünk.
2013. márc. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi nagyon elcseszettek vagyunk...:D Én spec. álmomban szájon veszem a levegőt és a barátom is, így nagyon összebújni nem tudunk.:) Általában odabújok hozzá, amíg félálomba nem kerülünk, azután háttal egymásnak.:D Amikor először együtt aludtunk, és megkérdeztem tőle, hogy nem lenne-e baj, ha hátat fordítanék neki, azt mondta, hogy elvesz feleségül...:)
2013. márc. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is képtelenek vagyunk összebújva aludni, muszáj, hogy meglegyen a saját személyes kis terünk alvás közben.
2013. márc. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes felvetés nekem elég furcsák a tapasztalataim.


Én szeretek összebújva aludni, csak akkor nem alszom ki magam. Nem kényelmetlenségből, hanem mert egész éjszaka érzem a páromat.


Szóval egy összebújós éjszaka után, kipihenve de nyugtalanul kelek.

Ez olyan idegen érzés, mint ha egész éjszaka valaki ült volna az ágymellet, és engem nézet volna.


Szóval ha fontos, hogy ki legyek pihenve másnapra akkor csak mellette alszom, máskülönben összebújva.

2013. márc. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én csak az oldalamon tudok aludni és nem szeretem más kifújt levegőjét szívni szóval csak kiskifli nagykifli az ami igazán kényelmes. :D
2013. márc. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Általában kiskifli-nagykifli, amíg csak lehet, de utána legtöbbször egymásnak háttal alszunk. Én elég sokat mocorgok éjjel, úgyhogy nagyon mi sem tudunk összebújni. Amíg el nem alszom, addig a barátom odabújik hozzám nagykiflinek, aztán ha már szuszogok, megfordul, és így mindenki boldog. :D
2013. márc. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mi elég furcsák vagyunk. :D Általában a párom félig oldalt, félig hason alszik, és lány létemre én ölelem át őt. Bár ez így nekem sokkal kényelmesebb, mint mikor ő nyomorgat össze engem. :D de egyébként elég hamar felém fordul, és a kezét a feje alá teszi, én meg azon alszom. :D nem tudom, mindig másként jön ki a lépés. :))
2014. febr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!