Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban lévők! Sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban lévők! Sokat veszekedtek a párotokkal?

Figyelt kérdés
illetve könnyen megoldjátok, továbbléptek? Mennyire hat ki a kapcsolatotokra?
2013. márc. 25. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sajnos igen... nekem már nem először fordult elő, hogy butaságokon és apróságokon képesek vagyunk vitázni és általában egyik fél sem enged a másiknak. Bár még fiatalnak számítunk így a veszekedések tartalma nem komoly és szerintem nem igazán hat ki a kapcsolatunkra.
2013. márc. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

első! Mintha magunkat olvasnám, apróságok miatt nagy vita, és senki sem enged a magáéból!

Mi már 7éve lassan hogy így vergődünk. Kiderül mi lesz, egyre rosszabb elviselni.

2013. márc. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Alig veszekedünk, ha néha igen, akkor csak azon, hogy a barátnőm féltékenykedik, holott ő is megmondja, hogy semmilyen okot sem adok rá egyáltalán. Munkahelyemen férfiakkal dolgozok, ha meg nem dolgozok, akkor általában vele vagyok, ha meg nem vele akkor otthon, szóval még a közelemben sincsenek nagyon nők, de ő akkor is féltékeny néha a semmire. De ezek se olyan konkrét viták, csak kicsit befeszülünk ilyenkor, de kb. 10 percnél nem tart tovább.
2013. márc. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1# Ez a szerencsésebb. Velem ma sajnos ez miatt szakítottak, pedig én nem gondoltam soknak, és komoly se volt:-(

2# kitartást !

2013. márc. 25. 22:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem jellemző... Az elején előfordult 1-2 nagyobbnak mondható vita, de azok is körülbelül így zajlottak: "Nagyon szeretlek, de... Pont azért, mert nagyon szeretlek...". Szóval még közben is imádjuk egymást. De a legtöbb dologban egyezik a véleményünk, ritkán vitázunk, akkor sem hat ki a kapcsolatunkra egyáltalán (én legalábbis így érzem).
2013. márc. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi ritkán veszekszünk akkor is csak hülyeségeken. Többségében az a "Ne legyél már ilyen cuki éppen haragudni próbálok rád!" típusú pár vagyunk.
2013. márc. 26. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm
2013. márc. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!