Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is a férfiak többségét nem érdekli, hogy a párjának jó a szex? Az olyan férfi szerintetek is, , olyan is"?

Figyelt kérdés
Nekem jó a szex a párommal,csak elcsodálkozok azon mennyit panaszkodnak és azon is hányan férfiak önzőségére.Nem a megfelelő partnerrel vannak vagy ők is hibásak.?Azt figyeltem meg,ha két ember odáig van egymásért akkor egyértelmű,hogy kielégíti a másikat bármilyen formában.
2013. márc. 26. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb férfi ha tudja (!) mire van szüksége a partnerének, meg is adja neki.
2013. márc. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
A férfi ösztönösen megpróbálja kielégíteni a nőt, akit szeret - mert ekkor valószínűbb a gyerek.
2013. márc. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a közönyösség a másik örömére kölcsönös, talán valamivel a férfiak arányára billen a mérleg, de hogy mennyivel, azt nem tudom, találgatni sem akarok.

Nekem ott tűnik fel az ilyesmi, amikor arról van szó például, hogy az egyik több, a másik kevesebb szexet akar, vagy az egyik éppen nem akarja, a másik igen. Ilyen kérdéseknél sokan biztatják (férfiak is, nők is) kifejezetten a női oldalt, hogy menjen csak bele a szexbe, csináljon úgy, mintha élvezné, csak a párja kedvéért, neki úgyis csak a lábát kell szétraknia...

Igen, nők is írnak, mondanak ilyet. Úgyhogy a rossz szex kettőn is állhat, az egyik önző, a másik tűr, mert azt hiszi, ez így jó.

Nekem meggyőződésem, hogy az ilyen szex nem lehet jó, csak rossz lehet. Mindkét félnek. Akinek ez jó, az még nem szexelt egy jót.

2013. márc. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az itt megfordulók között 95%, hogy nem érdekli, csak mondja. Tisztelet a kevés kivételnek.

Akinek nem inge, ne vegye magára.

Ha olvasod a csodakérdéseket, akkor igazat adsz nekem.

2013. márc. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11:50: Mi az a csodakérdés?
2013. márc. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem olvasod itt a kérdéseket?

WC közben akarja nézni a párját, Le lehet e nyomni teljesen élvezés közben, Mit csináljak, miközben szívja a nyakam. Stb.

Olvass vissza a szex kategóriába és megtalálod ezeket a csodálatos kérdéseket. Ezek biztos, hogy nem a kellemes szex kategóriába tartoznak. A lányok többsége szeretkezésre vágyik, nem arra, hogy a fiú szextárgya legyen.

2013. márc. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Most már értem, hogy mire gondolsz, köszi.

Azt írod, a lányok többsége szeretkezésre vágyik, nem akar szextárgy lenni.

Szerintem ez igaz lenne a fiúk többségére is.

Amiért úgy tűnik, hogy nem az, annak szerintem a következő oka van: szextárgynak tekinteni a másikat nagyobb kielégüléssel jár, mint ha te vagy a szextárgy a másik szemében.

Persze aki belekóstol abba, hogy milyen a kölcsönös örömszerzés és elég fejlett az érzelmi intelligenciája, az nem vágyik többé szextárgynak nézni a másikat.

2013. márc. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én bárkivel is voltam, igyekeztem megtudni mit szeret és lehet legjobban kielégíteni a vágyait
2013. márc. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!