Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért zavar még mindig, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar még mindig, hogy másokkal lefeküdt?

Figyelt kérdés
Jó ideje együtt vagyunk már. Kapcsolatunk közepe felé derült ki, hogy azokkal a lányokkal jártunk el ide-oda akikkel együtt volt. Nem egy ilyen lány és eset volt. Mikor kérdeztem mit-hogy kik ők ...elhallgatta vagy hazudott: sosem volt közük egymáshoz. Majd vissza gondolva, annyi jel volt (pl nem tetszett a lánynak, hogy összeköltöztünk stb). Nem kényszerítettem a hazugságokra mégis folyékonyan tette. Indoka, hogy szégyellte magát egy éjszakás kaland miatt, volt barátnőre nem volt indoka, miért hazudott. Két hónapja bevallott mindent, változtatott dolgokon mégis nagyon fáj, hogy hazudott...hogy a lányok szemét beszólásai (ami nem értettem akkor miért) megaláztak. Hogyan tehetném magam túl azon hogy hazudott? (Túl szeretném magam tenni, mert szeretem és mert változtatott) . Mindemellett sok mindent nem mondd ki, nem tudom mi lehet a fejében. Pedig megérteném. Egyébként nem zavarna, volt női akikkel együtt volt, de nem is érintkeztem velük...jó voltak, de ennyi...de így miért zavar a lányok jelenléte és a volt dolgaik(szex)? Vagy ez más? Köszönném az értelmes válaszokat, nem érzem így jól magam. Őrlődöm.

2013. márc. 9. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
azért nem mondta el mert tudta h kiakadnál és nem engednéd h találkozzon többet velük...bár én egy olyan lánnyal sem járok össze akivel együtt voltam és nem is szeretném soha h a jelenlegi bnőm megismerje őket. Nekem ez a múltam és neki is voltak ilyenek az életében de ez tabu téma és nem beszélünk róla. Ő sem találkozgat egyik volt pasijával sem mert tudja h engem zavarna és ez fordítva is igaz 22F
2013. márc. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

sajnálom a dolgot.

ezen nem neked kéne őrlődnöd, hiszen nem te feküdtél le azokkal a lányokkal és nem is te hazudtál. ezt neki kéne valahogy jóvá tennie. elkövetett dolgokat, amiket ugyan megbánt, de a következményei attól még ott vannak, és azokat is neki kéne kezelni vhogy.

F

2013. márc. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem ez nem tabu téma, ha kérdezte elmondtam, de ő nem is találkozott senkivel

viszont ilyet, hogy együtt vagytok szórakozni, na ez már zavaró, ez miért is jó?

a csaj miért is tett megjegyzéseket, talán ő akart még valamit? netán van még valami amit nem mondott el? N

2013. márc. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, egyértelműen akart...vagy legalább is sértette, hogy nem ilyen volt a kapcsolatuk
2013. márc. 9. 23:29
 5/8 A kérdező kommentje:
A kérdés pontosabban az :D :( hogy miért kellett úgy elmenni szórakozni, hogy mindenki tudta, hogy ki kivel mikor csak én nem és kaptam az íveket...ha tudtam volna nyilván megvédem magam.
2013. márc. 9. 23:30
 6/8 anonim válasza:

Helló!

Azért zavar, mert a srác nem viselkedett korrektül, Neked meg van önbecsülésed. :)

Konkrétan hogy miért zavar:

1. Amíg nem találkoztál az illető csajokkal, addig ez elvont dolog volt, így a korábbi csajok valóságosak lettek.

2. Hazudott mint a vízfolyás.

3. Lefeküdt a csajokkal, akikkel továbbra is baráti kapcsolatot ápol, és Neked nem szólt róla, ha jól értem. A szex, meg utána a haverkodás egy dolog, de az hogy hagyja, hogy a jelenlegi barátnő tudatlanul "besétáljon az oroszlán barlangjába", az cinkes.

Csak azt tudom, hogy én mit tennék: Közvetlenül azután hogy kiderül, balhé lett volna, mert megalázó helyzetbe hozott. 2 hónappal később: Ha rendbe akarnám hozni a dolgot és ragaszkodom a pasihoz, akkor mielőbb, és minél gyorsabban (minél tárgyilagosabban, hiszti nélkül!) elmondanám neki, hogy nagyon gáz helyzetbe hozott és nem azzal, hogy korábban voltak csajai, hanem hogy sumákolt. Feltenném pl. a kérdést, hogy ha én tettem volna ezt vele, ő hogy reagált volna, hátha így leesik, hogy miért érint érzékenyen a dolog. Vagy hogy ő mit szólna, ha Te lógnál nonstop volt pasijaiddal. ;) Plusz el lehet mondani, hogy tolerálsz dolgokat, kivéve a hazugságot, féligazságokat, elhallgatást. Szerintem nem érdemes nagyon lelkizősre venni a figurát, ritka az olyan pasi aki ezt jól viseli. Esetleg meg lehet próbálni olyan irányba elvinni a dolgot, hogy valami módon "bizonyítson". Pl.: "A lányok közül le tudnál mondani egyiknek-másiknak a társaságáról, vagy ritkítani a találkozókat?" Én mondjuk nagyon rosszul viselném ha pasi a volt csajaival haverkodna.

De őszintén szólva meg kell mondjam, hogy az egész történet úgy gáz, ahogy van. Ha a kapcsolat elején többször a szemedbe hazudtak, akkor félő hogy ez tendencia.

Kívánom, hogy ne legyen igazam! ;)

Üdv

2013. márc. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tisztázzunk valamit!

Hogyan viselkedtél volna, ha elmondja, a korábbi kapcsolatait és azt is közli, hogy baráti viszonyban van az exeivel?

2013. márc. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, ha a barátom az exeivel barátkozna, de az igen, ha hazudna erről, ráadásul ok nélkül, és még ki sem állna mellettem, ha ezek a lányok szemétkednének velem. Az ember az anyjával szemben is védje meg a párját, ha igaza van. És talán szingliként barátkoznék valakivel, akinek a barátság gyakorlatilag ürügy, hogy üldözhessen a szerelmével, de egy pár mellett biztosan nem.
2013. márc. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!