Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg mernétek ezt tenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg mernétek ezt tenni egy fiúért?

Figyelt kérdés

sziasztok!

neten ismertem meg őt, de annyira más, mint a többi srác, akit eddig ismertem.

A gond, hogy én nagykanizsai vagyok, ő pesti. De néha-néha járok arra.

a barátommal már előtte tönkrement minden, szakítottunk is, igaz úgy mondtuk ki, hogy próbaidőre, de nem lesz folytatva.

én ezt elmondtam a srácnak is, mégis, amikor ismét szóba került, csalódott lett, nem is értem, miért..

szombaton lesz szabadnapja, és már azt tervezem, hogy felmegyek hozzá pestre :( de mi lesz, ha nem kíváncsi rám? Már fb-on se ír vissza :((

mást nem tudok tenni, egyszer csak felhívom, hogy helló itt vagyok... :) de ha egyből leteszi? :((((

szerintetek?


2013. márc. 26. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

"annyira más, mint a többi srác, akit eddig ismertem"

Akkor tényleg más. Sokkal rosszabb. Nem az a lényeg hogy eddig mivel bolondított, hanem az hogy mit tesz most. úgy tűnik hogy semmit.

2013. márc. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Proba szerencse ha nem legfelyebb hazza mesz
2013. márc. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Hát, ha amúgy is járkálsz Pest felé, akkor ha éppen lerakja a telefont, akkor haza is tudsz menni...

Nem szokta elolvasni az FBbb-n, hogy írtál? Tudod, a chatnél kijelzi, hogy látta-e vagy sem. Ha szokta látni, akkor írj neki, hogy mennél, szeretnél vele találkozni. Ha meg se nézi amit írsz, akkor értelme sincs tovább küszködni vele. :)

2013. márc. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tegnap írtam neki este, nem látta még. Lehet, hogy nem ér rá és azért, de lehet, hogy sose fogja :(((
2013. márc. 26. 11:39
 5/10 anonim ***** válasza:

"Már fb-on se ír vissza :(( "

Azért vehetnéd a lapot.

Egyébként szerintem úgy gondolja hogy mivel még nem rég szakítottál a barátoddal, csak egyfajta pótlék neked. Elvégre ki sem mondtátok rendesen hogy vége. Rossz ötlet hogy tovább nyomulsz meg írsz és hívogatod, gondolom át akarja gondolni ezt az egészet. Kicsit tartsd tiszteletben hogy most nem szeretne beszélni veled.

2013. márc. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ír vissza, akkor minek mész? Jobb lenne egyeztetni egy időpontot mielőtt feleslegesen felmész pestre. Egyet sose értettem.. hogy lehet olyan valakibe szerelmesnek lenni akit még élőben nem is látott az ember.. rejtély..:D
2013. márc. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
És eddig olvasta egyáltalán az üzeneteidet? :) Amúgy akár SMS-t is írhatnál neki, az valószínűleg kézenfekvőbb neki, mint az FB. :) Megírod neki, hogy szeretnél vele vasárnap találkozni, vagy amikor van a szabadnapja, és hogy lenne-e kedve beülni veled valahová. :)
2013. márc. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem arról szól , hogy meg merném e tenni, hanem megaláznám magam ennyire, vagy sem!

Én nem!

2013. márc. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Pasiként írom,hogy elég gáz, ha a csaj fut a srác után.Első találkozónak ezt tuti nem hagynám. Ha le se szar, akkor te is cselekedj így. Ha szeretne valamit, akkor majd jelentkezik.
2013. márc. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
oké, köszi :(((((((
2013. márc. 26. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!