Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30-50 közötti nők! Ti akarnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-50 közötti nők! Ti akarnátok/mernétek kapcsolatot kialakítani egy komolyabb gondolkodású 18-24 éves sráccal?

Figyelt kérdés
A srác érettebb és komolyabb az átlagnál, és nem találja a neki valót a fiatal lányok közt. Belemennétek? És ha igen, titokban, vagy fel is vállalnátok?

2013. márc. 3. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Itt azon van a hangsúly, a srác meri v. sem. Ez nem csak az én döntésem.

Hiszen a Te is végig gondoltad, de szerintem még nem tudod mit tennél.

Itt is kettőn áll a vásár. N

2013. márc. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A barátom anyja pont ilyen nő, 42 éves létére a fiával egyidős fiatalemberekkel hancúrozik. És az a tapasztalatom, hogy egyrészt az ilyen kapcsolatai rengeteg problémát vetnek fel, másrészt meg a barátom anyja nem teljesen normális és nincsen tisztában önmagával. Nem képes elfogadni a korát, azt, hogy öregszik, ezért kezd fiatalabbakkal. Másrészt a fia nem megfelelő gyermek a számára. Tudod, az ember nem választhatja meg a családját... és mivel a barátom anyjának nem szimpatikus a fia (ő az egyetlen gyereke) keresett valakit, akit a fiaként kezelhet. Az egyik srácot rendszeresen elvitte vidámparkba, meg fagylaltozni, és mindenféle olyan programot szervezett vele, amilyet a szülők a gyerekekkel szoktak. Állta a kiadásait, ilyesmik. (a barátomnak szinte egy fillért sem ad soha) Először azt is letagadta, hogy gyereke van, hogy ne tűnjön gáznak a srác szemében.

Azután meg persze bizonyos pontokon mindig ráébred, hogy az ilyen kapcsolatok nem működnek. A srácok mindig többet akarnak, feleséget, gyereket, míg neki csak szerető kell. Nem lehet a fiúkkal elmenni mindenféle társaságba, nagyon kínos akár az utcán csókot váltani, nem mutathatja be a szüleinek a szeretőjét, aki viszont szívesen bemutatná őt a saját családjának. Ilyenkor a barátom anyja rendszeresen szakít és új társat keres, akit addig tart meg, amíg a kapcsolat el nem jut egy komolyabb szintre, amit már nem bír ki. Az elmúlt 2 évben 7 ilyen fiút fogyasztott el, és azt hiszem, most fog nekiállni a 8.-nak.


Elég elképzelhetetlennek tartom, hogy egy érett, komoly nő kapcsolatot kezdeményezzen ekkora korkülönbség mellett, pont azért, mert felismeri, hogy a közös jövő hiánya miatt a kapcsolat nem lenne hosszú életű. Biztos vagyok benne, hogy ha türelmes vagy, találsz a saját korosztályodban megfelelőt. Én is komoly vagyok és érett, 18 éves lány létemre.

2013. márc. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azért nem hiszem hogy minden középkorú nő elmebeteg lenne. Mondjuk én semmi kivetnivalót nem tartok abban hogy anyagilag segíti vagy vidámparkba viszi. Barátokkal is elmegy az ember vidámparkba, mégsem a gyerekei.

Meg hogy most van egy csökevényes kapcsolatod mondjuk 1 évig egy idősebb nővel, vagy 1 évig egy idegesítő fruskával, kb majdnem mindegy.


Türelmes? :D Évek alatt nem találtam 1 olyan lányt sem akit szeretni tudtam volna, mert az összes gyerekes volt, vagy buta. Most ott tartok, hogy vagy türelmes leszek a következő 10 évben is, vagy idősebb nővel kezdek. Tényleg enm látok más megoldást, a mai lányok nagyon kiábrándítóak... Nem lehetett velük beszélgetni, minden csak a külsőről szólt, ráadásul csúnyák és buták is. Arról nem is beszélve, mennyire használtak a mai fiatalok. Állítom, a mai 50esek nem láttak annyi férfit meztelenül, mint ezek a lányok... Tudom, hogy valaki 45 évesen is viselkedhet 13 évesnek, mert elég sok infantilis van köztük is, de még mindig nagyobb eséllyel találni köztük olyat aki észhez tért, mint pl tizen-huszonévesek közt akik még mindig "kiélni" akarják magukat.

2013. márc. 3. 15:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudnám elképzelni hogy egy ennyivel fiatalabb sráccal legyek együtt. max 1-2 év ami még beleférne. 29/N
2013. márc. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Soha többet.Egyszer veszitettem el a józan itélõképességemet,mert mint egy tini úgy belehabarodtam egy 24- éves srácba.(virtuálisan).Eleinte fura volt mert anya vagyok,aztán elgyengitettek azok a szavak amiket írt,ahogy figyelt rám,szinte elképesztõ de bevettem mindent!De hálistennek a normálisba vissza sikerûlt raknom magam és azt tudom csak mondani,ha egy mód van rá maradjon mindenki a saját korosztályában.Jó tudom sokmindenfüggõ,hogy hogy alakúl egy ilyen kapcsi.Én felvállaltam a srácot,õ viszont nem.Innen nem is volt kérdés,hogy jobb ha nem vagyok senki unalomûzõje.
2013. márc. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy minden 30-50 év közötti nő elmebeteg lenne, de hogy a barátom anyja az, az kétségtelen. Az egy dolog, hogy a szeretőjét anyagilag segíti, az ellen nincsen kivetni valóm, csak közben a barátom rendszeresen éhezne, ha a családom nem segítené ki anyagilag, mert ha a barátom az anyjától kér pénzt ennivalóra vagy iskolai kiadásokra, a nő mindig kijelenti, hogy a barátom elmehetne dolgozni, és hogy neki egyébként sincs pénze, így végül egyheti élelmezésre ad neki 1000 forintot.

Csak elmondtam egy esetet, amit sajnos személyesen ismerek. A te dolog, hogy hogyan döntesz, biztosan tudsz találni igényes, normális nőt magad mellé, ha kell, akkor idősebbet.

2013. márc. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!