Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintettek normális az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek normális az, hogy egy 16 éves lány, aki mellesleg már nem szűz egy 23 fiúval van "párkapcsolata" jár?

Figyelt kérdés
2013. márc. 26. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha jól érzik magukat akkor igen
2013. márc. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elmegy.
2013. márc. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Normális,a pasi úgyis csak megdugni akarja...
2013. márc. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

egy barátnőm ugyanígy kezdte a kapcsolatát és azóta már 6 éve együtt vannak, szeretik egymást..

simán lehet normális, főleg, ha a lány már érettebb a koránál.

2013. márc. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
facebookja tele van igy szeretlek ugy szeretlek a lánynak
2013. márc. 26. 14:05
 6/7 anonim válasza:
én 15éves voltam mikor párommal összejöttünk,ő 21éves.Azóta is együtt vagyunk immáron 9éve.Szerintem teljesen normális!
2013. márc. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha őket nem zavarja a korkülönbség, akkor miért ne? Legyen boldogok, téged meg ne zavarjon.
2013. márc. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!