Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most őszintén normális vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén normális vagyok?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok(abszolúte nem büfé szakon tanulok), 20 éves srác, sportolok rendszeresen, angolul és németül(nem nagyképűségből), de kifejezetten jól beszélek, kulturált vagyok, meg hát nem mondom azt, hogy jól nézek ki, de egy átlagnak elmegyek. Még enyhén vallásos is vagyok, katolikus vasárnap elmegyek a szüleimmel templomba és nagyjából le van tudva a dolog a részemről. Bulizni nem szoktam, mert értelmét nem látom, hogy hülye kis libák bájait nem keressem félrészegen mindenféle disco-kban. Cigizni soha nem cigiztem, nem iszom stb. stb.


Eléggé nagyképűnek tűnhet ez a dolog amiket leírtam, de én csak egy "normális" lányt keresnék, aki okos, ad a külsejére(nem kell, hogy szupermodell legyen, de azért nézzen ki valahogy), akarjon családot ilyesmi. Ez az igyunk és bújjunk az ágyba dolog meg kifejezetten taszítja.


Vannak még ilyen lányok? Sok hülye kis libát megkaphattam volna, de nekem erre nem volt igényem, ergo szűz vagyok.


Van olyan korombeli lány aki ezeket inkább értéknek értékeli, mintsem balf.szságnak?


20/f



2013. márc. 15. 15:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
68%
nem fiam, nem vagy az.
2013. márc. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
szerintem teljesen normális vagy, jó lenne ha a legtöbb pasi így gondolkozna mint te, megfogod találni az igazit sok sikert! :)
2013. márc. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Van csak nem ez van nagyobb számban. Itt gyakorin is van pár ilyen kaliberű csaj.
2013. márc. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Igaz,hogy nem vagyok 20 éves,de én az ilyen srácokat bírom! Biztos van több olyan lány aki ilyen és lenne nála esélyed...

17/l

2013. márc. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Pont ilyen pasit képzeltem el magamban.Csak az abaj hogy én 14/L vagyok és nagyon messze vagyunk egymástól.:)) Ja igen: TELJESEN NORMÁLIS VAGY és jó lenne ha minden fiú ilyen lenne!!! ;)
2013. márc. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
szívesen megismerkednék veled ha gondolod írj
2013. márc. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
miért ne lennél normális,nem értem a kérdést...
2013. márc. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

mennyi komment, köszönöm:)


aki gondolja nyugodtan írhat privátot!:)

2013. márc. 15. 16:10
 9/24 ájszíjú ***** válasza:
80%
Tudtam h csak tarskereses celu ez a kis bejegyzes te kis sunyi
2013. márc. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Van, igen, csak sajnos egyre kevesebben mind a fiúk, mind a lányok részéről. Én meg 18 éves lány vagyok, ha az általad leírtakat nézem én is, akkor: szintén rendszeresen sportolok kiskorom óta, felsőfokon beszélek németül, angolt is tanulom pár éve, nem vonz a bulizás, nem cigizek, nem iszok, a külsőmre pedig még nem volt panasz, az interneten megismert fiúknak is csak "pozitív meglepetést okoztam", ha fogalmazhatok így. Persze ízlések és pofonok. Nyilván hasonló tulajdonságokat várok el az ellenkező nem képviselőitől is. Ezáltal persze a mai társadalomhoz képest kicsit magasan van a mérce, tehát egyelőre komoly kapcsolatom még nem volt. De még kitartok, reménykedek, pont nem rég ismertem meg egy fiút, aki nagyjából mindennek megfelelne, de még nem tudom, hogy lesz-e belőle több is, mindenesetre most először érzem úgy, hogy tényleg egy hullámhosszon vagyunk:(
2013. márc. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!