Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csak szerintem nagy dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem nagy dolog?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és van egy 18 éves barátom. Egyszerűen elhalmoz pedig nem várnám el. És ami a számomra legmeglepőbb, hogy csomószor csinál nekem saját kezűleg ajándékot. Például papírból fülbevalót (tök komoly lett) meg gitárpengetőből. Saját kezűleg nyakláncot amin közös képünk van. Meg még kalendáriumot is kaptam tőle. Szerintem ez annyira aranyos. Én nagyon értékelem az ilyesmit :) Fiúk ti szoktatok saját készítésű ajándékot adni vagy inkább veszitek a boltban?? 8 hónaja vagyunk együtt

18/L



2013. márc. 26. 14:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem elég gyerekes,tiniszerelem féle ez még.

Hát jó,csak egy felnőtt kapcsolat általában nem ilyen.

És nem,nem nagy dolog,ha ezt csak úgy megteszi...

2013. márc. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy általánosságban nem túl jellemző a srácokra.
2013. márc. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát ez olyan ritka kb. mint a fehér holló,bár már kinőttem ebből a korból.
2013. márc. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
mi abban a gyerekes hogy saját kezű ajándékot adunk?
2013. márc. 26. 14:38
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Az,hogy ezek ilyen kis apróságok...

Meg tényleg gyerekes dolgokat csinál neked.

Én is csináltam valamit egy csajnak,egy acélból készített 3d-s szivet.Rocker volt a csaj,és van egy ilyen zene...

na az munka volt,kb 3 óra,és nem könnyű...

2013. márc. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
szerintem 24 borítékot egyenként megcsinálni (nem bolti, mindegyik különböző papírból volt) és mindegyikbe szintén megcsinálni valami apróságot sem kevés idő :) És amúgy sem a befektetett energia alapján kéne ezeket besorolni hanem szándék alapján.
2013. márc. 26. 14:41
 7/14 anonim ***** válasza:
52%

A befektetett energia,és a fantázia megeröltetése fontos...A szándék...akkor ugyanaz,mint ha kint tépett volna neked egy virágot...

A szándéka az volt,hogy ingyen legyen,és nem nehéz megcsinálásból,és örülj neki.

Persze attól még gyerekes,de kedves volt tőle.

2013. márc. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon pozitív dolog, az ilyen tárgyak sokkal személyesebbek és sokkal többet érhetnek egy ember számára, becsüld meg a barátod. Amúgy semmi gyerekes nincs benne, csak a válaszolónak valszeg fogalma sincs ,hogy a tárgyak mennyire sikerültek jól és egyből a kis oviban anyunak csinált cuccok jutnak eszébe, csak itt abba is bele kéne gondolni, hogy leírni utána ,hogy acélból csinálni egy 3d szívet húú de kemény munka egy kicsit elfogultabb vélemény a kelleténél. A szándék fontos, a belefektetett kreativitás meg energia pedig az ami megnyerő az egészben, az meg most ,hogy egyik másik kézügyességgel készített tárgy egymáshoz viszonyított értéke milyen, na az szerintem már gyerekes.
2013. márc. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Na mindegy erre inkább nem mondok semmit. Te már biztosan hiperszuper felnőtt vagy aki nem csinál semmiféle gyerekes dolgot.
2013. márc. 26. 14:48
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem értem mit pattognak itt egyesek, hogy ez mennyire gyerekes... Szerintem nincs ebben semmi rossz. Az, hogy te eltudsz készíteni egy fémszívet, az nem jelenti azt, hogy más is képes erre. Mindenki mást szeret, tud elkészíteni és ha a párja örül neki, akkor TÖKMINDEGY, hogy mi volt az.
2013. márc. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!