Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mi lehet, valami jel, vagy csak nagyon nagy szerencse?

Figyelt kérdés

Pár hete történt minden, amikor a volt barátnőm szakított velem. Facebookon a kit ismerhetek részben kidobott egy csajt, akivel volt közös ismerős, de sose láttam még, még csak nem is egy városban lakunk, de már így képről is tetszett.

Aztán fölmentünk abba a városba bulizni és megismertem egy lányt, aki mondta, hogy majd jelöljem be ha haza értem. És mit ad Isten, ő volt az, akit már előtte is láttam. És a pasija másnap szakított vele. Aztán találkoztunk párszor és össze is jöttünk. De nem tudom, ennyi véletlen lehet? Vagy ez a sors keze vagy hogy szokták mondani?


2013. márc. 26. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerencse :) gratulálok
2013. márc. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy nem szerencse volt, ennyi, pár napja kidobott... Meg egy pár jó kis betegséget is össze sikerült szednem. Már nem hiszem a sorsban meg az ilyenekben.
2013. ápr. 7. 02:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!