Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom hangulatember, néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom hangulatember, néha nagyon durván beszél velem. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

2 és fél éve vagyunk együtt, azelött kedves, aranyos volt, kimutatta az érzéseit is. Most szinte mindent aszerint csinál amilyen a kedve. Egyik nap tök aranyos, becézget, másnap ha olyan történik, rajtam vezeti le a feszültséget. Késöbb amikor lehiggad, próbálom elmondani,hogy megbántott, de még akkor se látja be, söt, kiforgatja,hogy én jövök ki belöle röosszul.

Szeretjük egymást, nem véletlenül vagyunk együtt majdnem 3 éve, de egyre nehezebb. Hogyan tudnám megértetni vele,hogy már lassan több a bántás mint az örömöm benne?

Aki volt már ilyenbe,hogyan kezelte?

Köszönök mindenfajta tanácsot.


2013. márc. 26. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Az ilyenek mint ő nem változnak, ezek a hangulat-emberek.
2013. márc. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akkor te is veszekedj vele sokat...Vagy ne legyél egy skizofrénnel.
2013. márc. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha már nem vagy boldog vele, akkor szakítsatok.
2013. márc. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de ez nem kapcsolat, bármennyire kapaszkodsz is ebbe a tagba.Ennek vége.
2013. márc. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kapcsolat megmentésében neki is partnernek kell lennie. Ha nem vállalja fel a maga sarát, csak próbálja elkendőzi a problémát, akkor megérdemli hogy továbblépj.
2013. márc. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1,3! igaza van

ez csak rosszabb lesz, ráadásul szerelem nincs már, ez max szeretet ill megszokás, akit szeretek, azt nem bántom, tehát még akkor ez sem megfelelő

ezt nem lehet kezelni, sajnálom, a szakítás jobb lenne N

2013. márc. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elfogadni ilyennek, és mosolyogj rá sokat :D Ne nyugtatgasd, csak mosolyogj, meg beszélgess vele, hogy legyen kinek kiöntenie a baját, ennyi. Megváltozni nem fog, vagy megszokod és tudod szeretni így, vagy keress mást :D
2013. márc. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia!Az én párom is ilyen..4 éve vagyunk együtt..Nos eleinte én is lelkiztem rajta meg ilyenek, de ma már nem nagyon érdekel..Ha szar a hangulata nem szólok hozzá..Általában mindig megkérdi hogy mi a baj, én meg közlöm hogy most nem nagyon jó vele társalogni..Kapcsol, és vége is az egész antiszocialzmusának..Bár nála ez nem olyan sűrűn fordul elő mert általában jó a hangulata, meg ő belátja hogy ha bunkó..Csak nem szabad elkezdeni hisztizni neki kell észrevenni magát..Hidd el ha szeretitek egymást ez nem olyan nagy probléma..
2013. márc. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok OLYANKOR NE abajgázsd ha rosz kedve van mer akkor támád békén kell hagyni olyankor
2015. jún. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!