Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történhetett? Barátom ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett? Barátom ma elég flegma volt velem. Kell aggódnom?

Figyelt kérdés

Barátom ma furán viselkedett velem.. Alapból nagyon kedves velem, mindig látszik rajta hogy szeret, és kb. soha nem emeli fel a hangját (1-2 alkalommal fordult elő 1 év alatt, akkor is csak ha már nagyon nem értettem a szóból) Viszont ma meg... kértem, hogy segítsen nekem egy matek példában, mert a legjobb matekos akit ismerek.. Mondta hogy nincs kedve, de aztán kikönyörögtem hogy nézze meg a feladatot egyáltalán, majd flegmán közölte, hogy "franc se fogja ezt számolgatni".. Később finoman megböködtem a hasát beszélgetés közben (egyáltalán nem erősen, éppcsak hozzáértem), mire kb. lecseszett, hogy hagyjam, most nem esik neki jól ha hozzáérek. Pár óra múlva, mikor úgy tűnt jobb kedve van, megint viccből megcsikiztem, mindig mondja hogy hagyjam abba (mert hát ki nem mondja, ha épp csikizik?), nem hagytam, erre elég bunkó hangnemben mondta, hogy menjek is haza óra után, ne várjam meg, nem érdeklem...

A nap folyamán többször is kérdeztem tőle, hogy mi baja, de azt mondta semmi.. Másokkal dumált meg nevetgélt, ha én odamentem, elhallgatott és elég letört volt... Nem emlékszem semmire, amivel megbánthattam volna! :O Tegnap nálam volt, filmeztünk, stb, minden a legnagyobb rendben volt... Mi lehet a baj? Kell aggódnom, hogy valami komoly gond van?

Neki volt igaza és én voltam buta, vagy ő reagált rosszul?

19/L és 19/F


2013. márc. 26. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

A kis köcsög!

Elgyapáljuk??

2013. márc. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Kend el a száját a kis bitangnak!
2013. márc. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

3 eshetőség van:

- Rossz napja volt, és nyugit akart.

- Problémája van amit nem oszt meg veled.

- Szakítani akar.

2013. márc. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha nem kamu a kiírás akkor sztem a következő történhetett.


Valamire rájött a fiúd,amit esetleg te titkolsz előtte pl. (látott valaki mással együtt kéz a kézben stb.., ez csak egy példa volt).. Akkor szokott valaki így viselkedni, ha az az illető nagyon megbántotta őt valamivel..

De sztem az is bunkóság, h a fiúd nem akar erről beszélni veled.. Egy beszélgetést megér a dolog..

2013. márc. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pedig ezt őszintén meg kéne beszélni. Kérdezz rá újra és ha azt mondja, hogy semmi, akkor mondd meg, hogy tudod, hogy van valami és mondja el, legalább hamarabb túl lesztek rajta.
2013. márc. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Tudom, hogy baromi nehéz, de most hagyd őt kicsit békén. Ha van is valami baja (és nyilván van) nem akarja elmondani, ha erőlteted, kérdezgeted, rosszabb lesz.


Adj neki pár napot, hogy lenyugodjon, és utána beszéljétek át, mi történt. Te próbálkoztál eleget, mást nem igazán tudsz tenni mint kivárni.


Egyébként sosem volt még ilyen? Ez először fordul elő?

2013. márc. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem vszeg szimplán rossz kedve volt. Velem is van ilyen néha, és olyankor engem is fel tud idegesíteni, ha tovább piszkálnak, csikiznek.


Ha viszont továbbra is ilyen lesz, akkor komolyan ülj le vele, és kérdezd meg, hogy mégis mi baja van, és a "semmi" nem opció.

2013. márc. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

mivel elhallgatott, hát ebből szakítás lesz,

holnap hagyjad a suliban odamegy magától, kiderül

ha nem megy oda, akkor már tudod N

2013. márc. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kellett volna piszkálnod, mikor megkért, hogy hagyjad békén.


Amikor nyugira vágyok, én is kiakadok, ha szekálnak, és bizony nagyon bunkó tudok lenni.


Más: ne nyaggasd, ha nem akarja elmondani, mi bántja. Majd, ha úgy gondolja, megosztja veled is.

2013. márc. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"Valamire rájött a fiúd,amit esetleg te titkolsz előtte pl. (látott valaki mással együtt kéz a kézben stb.., ez csak egy példa volt).. Akkor szokott valaki így viselkedni, ha az az illető nagyon megbántotta őt valamivel.. "

semmi ilyesmi :D


Volt már hogy olyan rossz kedve volt és nem mondta el, mi a baj, de velem még nem beszélt így. Inkább olyan "bújós" volt, szerette ha megölelem, stb. nem is vettem magamra, gondoltam csak bal lábbal kelt és nincs jó kedve... De ma elég rosszul esett amiket mondott.

2013. márc. 26. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!