Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak az én párom ilyen durva-f...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az én párom ilyen durva-flegma ha felébred?

Figyelt kérdés

Külföldöndolgozik, skypon tartjuk a kapcsolatot.

Mai eset, munkatársa keltette, azán hívott skypon, elkezdett bunkózni, flegmázni, minden baja, nyügös, de egész héten csak üziben beszélgettünk, csak ez a 3 hétvége ami olyan hogy tudunk beszélni, szóval üzikben, kedves aranyos, imádni való, de ha beszélnünk kell, olyan furcsának érzem, nem azt aki addig volt. Ne hogy én tehessek már róla hogy most kelt fel, ne én tehessek már róla hogy egész héten dolgozott és fáradt, ha nyügös akkor miért kell beszélnünk. Csak leordítja a fejem.

Érdekelne hogy csak ő ilyen vagy még sokan mások is?


Ti hogy kezelitek ezt?


2013. márc. 22. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
van, akit nem kellene zavarni a reggeli kávé előtt, ezt tiszteletben kell tartani és kész. Lehet, még nem tért teljesen magához
2013. márc. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, akkor sem veled kéne bunkóznia, az én párom örül ha beszélhet velem(ő is külföldön dolgozik, és szintén skype-os kapcsolat:) Bár embere válogatja, magamon is tapasztalom,ha stresszes vagyok és fáradt néha kissé kiállhatatlan vagyok, de rendszeresen ne tűrd meg ezt! beszéld meg vele, h szeretnéd ha változtatna ezen
2013. márc. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most fényezem magam egy kicsit: mások szerint kedves vagyok, és alkalmazkodó, meg inkább más van előtérben, és nem én (a szememben)

De ne tudd meg, hogy mekkora egy bunkó vagyok ébredés után! Mintha akkor jönne elő a gonosz énem, aki bennem lakozik! Bárkivel bajom van, és találkozok vele a szobában, úgy megmondom neki, hogy nem igaz... Már csak nevetnek rajta... egy fél órán belül elmúlik amúgy :D Ne szívd mellre, én sem tehetek róla ilyenkor, csak úgy jön belőlem :)

(lány vagyok)

2013. márc. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!