Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy elmondjam e a barátnőmnek ,hogy bánt valami vele kapcsolatban, az a baj hogy elszóltam magam hogy van valami,mikor rákérdezett. Mert észre vette hogy nem úgy viselkedem ahogy szoktam. Ez a dolog pedig az hogy nem tetszik a múltja, szóval hogy sok pasija volt.És folyton az van bennem hogy úgysem változott meg, hiába mondja hogy mindennél jobban szeret. Egyszerűen nem tudok bízni benne. Tudom hogy a bizalom fontos, nem akarom elveszteni mert nagyon szeretem.
2013. márc. 26. 23:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bízol benne, akkor azt mondd el neki, ez egy nagyon fontos dolog, az emberi kapcsolatok alapköve. Anélkül értelme sincs az egésznek.
2013. márc. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 mary06 válasza:
Szerintem próbáld meg átbeszélni vele a dolgokat. A múlt a múlt,nem tudsz rajta változtatni. Ha rágod magad rajta,akkor se változik meg. Mindenki múltjában vannak rossz dolgok,de ezzel nem szabad törődni,nem véletlenül van most veled..
2013. márc. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Hú,de sok pasija lehetett...10? Nőj már fel.
2013. márc. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted, akkor ne a multjával foglalkozz, hanem a jelennel. Azon kívül hogy előtted sok pasija volt van valami okod rá hogy ne bízz benne? Mert ha nincs akkor ne törődj vele. Az én barátnőmnek is voltak pasiai előttem meg stb, de tudom hogy engem szeret, és azt is nézd hogy sok pasi milyen, kihasználja a nőket. Lehet nemis tehet róla csak az alap női naívság, lehet ő szerette őket de kihasználták, viszont most a tied, ha szereted akkor elkell fogadnod.
2013. márc. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
Abszolút jogos a félelmed, de azért vigyázz, nehogy emiatt a látens aggódás miatt menjen tönkre a kapcsolat. Mondd el neki, hogy nagyon szereted és biztosítsd afelől, hogy te monogám vagy. Direkt kommunikációtól lehet, hogy megijed, elfordul, rátesz egy lapáttal. Finoman vezesd rá, hogy te értékeled, ha egy nő kitartó a szerelemben, hűséges és megbízható.
2013. márc. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha 1 millió pasija volt-akkor sincs hozzá semmi közöd. Mert a múltja.

Szerintem keress magadnak egy másik nőt, aki azt hazudja számodra ami neked fekszik.Max.1-2 pasi.

2013. márc. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm , sokat segítettetek. Így könnyebb megemésztenem és átgondolnom a dolgot.
2013. márc. 26. 23:17
 8/12 anonim ***** válasza:

1 db pasihoz sincs, de 2 millió db pasihoz sincs közöd-ami a multjába szerepel.


Szerintem a nő segíteni fog neked tovább lépned, és keresni egy uj nőt-ha gondolod.

2013. márc. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, azért, ami a megismerkedésetek előtt történt, nem tehetsz szemrehányást. Főleg, ha senkit sem csalt meg vagy csapott be.
2013. márc. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, most miért kellett lepontozni? Semmi bántót, ártalmasat nem írtam. Ez kész.
2013. márc. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!