Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más egyedülállókat tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más egyedülállókat tényleg gyakran kérdezgetnek, hogy miért nincs senkijük?

Figyelt kérdés
Nekem már több mint egy éve nincs barátom és ezalatt senki nem kérdezte, hogy van-e már új vagy miért nincs. Nem mintha baj lenne, csak mindig azt hallom hogy másokat meg folyton ezzel zaklatnak, főleg 25 felett, amikor már nem annyira "normális" ez az állapot.
2013. márc. 27. 11:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért nincs senkid? :)
2013. márc. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Engem nem kérdezget senki mert mindenki látja, hogy mennyire ocsmány vagyok, szóval nem lepődik meg senki, hogy még nem is volt és soha nem is lesz senkim.
2013. márc. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mert eddig egy próbálkozás sem tartottam érdemesnek arra, hogy komoly kapcsolat legyen belőle :) Biztos túl válogatós lettem.
2013. márc. 27. 11:46
 4/14 anonim ***** válasza:
Engem nem kérdez ilyenről senki sem. Nem volt, és soha nem is lesz párom.
2013. márc. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

2 éve nincs senkim ez alatt kb 2x kérdezték meg tőlem hogy "miért nincs?"


A többség le sem sz@rja. Persze ha valaki kapcsolatfüggő családba születik, akkor ott másképp megy a dolog.

2013. márc. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Alacsony, sovány srác vagyok, érthető,ha egy lánynak sem kellek... Otthon is mindenki rondának tart meg csak gúnyol, szóval én egy szörnyszülöttként vagyok elkönyvelve, nem is lesz ssoem barátnőm.
2013. márc. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ebben lehet valami, hogy a családi szokásoktól is függ. Mondjuk nálunk már mindenki házas vagy gyereke van a kiterjedtebb családban is, és mikor ilyen összejöveletek vannak minden arra gondolok, hogy magukban lenéznek hogy én még egyedül vagyok.
2013. márc. 27. 11:59
 8/14 anonim ***** válasza:
30 f vagyok és még soha nem volt barátnőm és gyakran kérdezgetik: 1: van már barátnőd? válasz: nincs 2: és mikor lesz? válasz: soha.
2013. márc. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Baccardi01 ***** válasza:

Nekem sincs már jó ideje barátnőm, de csak ritkán kérdezik meg, hogy nem akarok-e már megnősülni.

44/F

2013. márc. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
18 vagyok: és tőlem kérdezgetik. :DD Lassan 2 éve, hogy nem volt barátom...de nem tudom miért ilyen fontos ez, ennyi idősen -.-"
2013. márc. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!