Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg lehetséges ez? 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lehetséges ez? 16 évessen meglehet találni az "igazit"?

Figyelt kérdés

van 1 srác, még csak 1 hónapja vagyunk együtt, nagyon megszerettem melette önmagam tudok lenni, meg ő is:)

neki már volt komoly kapcsolata, nekem a max 3-4hónap volt és fura mert mással már 1 hónap után többször is összevesztem vagy megharagudtam de rá nemtudok, mert olyan aranyos velem mindig, és ezért olyan hihetetlen az egész.. meg már most azt mondja hogy velem jobb ez az 1 hónap mint mással az 1 és fél év, és hogy örökre velem akar lenni:) olyan aranyos.. csak túlságossan is félek h megint csalódás lesz, mert ilyen sráccal még nem találkoztam.. 16/L


2013. márc. 27. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi sem lehetetlen. :)

Aranyosak lehetek!

2013. márc. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha ezen görcsölsz a kapcsolat rovására is mehet, szóval engedd el magad és élvezd!
2013. márc. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%

16 évesen? őszintén létezik egyántalán olyan, hogy igazi?

egy idő után mindig jön más még akkor is ha most elvakít a szerelem

2013. márc. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
nem..
2013. márc. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, lehetséges, ismerek is pár olyat.

Ez viszont még nem garancia arra, hogy veletek is ezt történik, mert még nagyon friss a kapcsolat, de drukkolok nektek.

2013. márc. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!