Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet egy párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy párkapcsolat nyilvános testiségek nélkül?

Figyelt kérdés
itt most arra gondolok, hogy a legtöbb pár közsemérmet sértve nyilvánosan nyalja - falja egymást.

2013. márc. 27. 17:38
 1/5 anonim válasza:
100%

Persze, működhet. Én még buszon is maximum egy puszit adok, azt is halkan, nem úgy hogy a három sorral előttem ülő zenét hallgató utas is hallja. Undorító amit ma csinálnak, feltűnési viszketegség.. a párom megérti:)

18L

2013. márc. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

abszolút de működhet :)

L/18

2013. márc. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez az álmom, nem vagyok már tini de mindig ilyen közszeméremsértő férfiakkal hoz össze a sors :D
2013. márc. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is maximum egy puszit adunk egymásnak köszönéskor ill. távozáskor, meg mondjuk átkarolja a vállamat/megfogja a kezemet a buszon, ennyi. Én szingliként, párkapcsolatban is undorítónak tartottam, hogy ott cuppognak hangosan mellettem, jó hogy már nem közösülnek egyet a buszmegállóban. Hál' Isten párom sem akar ilyesmit csinálni, azért gondoljunk már a többi emberre is, akik ott vannak.
2013. márc. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, undi, mikor az utcán dugnak, szinte.
2013. márc. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!