Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális részemről ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális részemről ez a reakció, érzés?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok. Volt már barátnőm, de az utóbbi időben nagyon nincs szerencsém a csajok terén, nem tudom miért, egyszerűen vagy csak játszanak velem, hogy kellek nekik, aztán "barátzónába" kerülök, vagy szóba sem állnak velem (általában azért, mert elítélnek (vagy undorodnak :O), hogy rocker, bár inkább metálos vagyok - szomorú).


Nem ez a lényeg, hanem az, hogy a társaságomban (vegyes stílusú, megjegyzem: rocker, rapper, diszkós, stb... de szeretjük egymást :D) már lassan szinte mindenkinek komoly kapcsolata van. Ez persze azzal jár, hogy sülve-főve együtt vannak a barátnőikkel, a hétvégi iszogatásra is elhozzák őket. Engem kezd idegesíteni, már csak azért is, mert előttem nyalakodnak, stb. Engem ez már csak azért is idegesít, mert mindig emlékeztet arra, hogy bizony én egyedül vagyok, meg a kutya se ugat meg perpillanat. Ha megmondanám nekik én esnék ki bunkónak, mert "irigy vagyok". Jól van, bevallom, hogy picit igen, mert nekem is jól esne a hasonló "kényeztetés" és együttlét, de ilyen szinten üresség van most. :D


Szerintetek normális a reakcióm, vagy tényleg csak az irigység beszél belőlem?



2012. szept. 14. 14:38
 1/6 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%

őőő minimum érthető.

ha az megnyugtat az én kutyám tuti megugatna :D

2012. szept. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne töprengj ezen sokat, ismerkedj előbb utóbb találkozol azzal akivel jól kijössz, és egy hullámhosszon vagy.
2012. szept. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ezzel én is így vagyok.akikkel mostanában összehozott a sors leginkább csak szórakoztak:/

na de majdcsak lesz vhogy..fő a pozitív hozzáállás:D

18/L

2012. szept. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem attól függetlenül, hogy kapcsolatban vagyok-e, idegesít, ha valaki nyilvánosan, a társaságban áll neki nyalakodni. Egyszerűen nem illik oda és nem azért mennek társaságba, hogy úgy csináljanak, mintha kettesben lennének.

Inkább maradjanak otthon.

2012. szept. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia ne aggódj,semmi gond szerintem normális a reakciód,sokszor az is baj ha nagyon keresi valaki,úgyis találsz...egyébként azon már én is gondolkodtam,mert rocker vagyok e-miatt mért nem kezdeményeznek...és kaptam már több olyan visszajelzést"ha nem lennél rocker...meg feketébe.." stb...akkor talán...de tudod mit nem érdekel....mert valahol rám is vár egy hasonló stilusú társ és előbb utóbb megtalálom...L
2012. szept. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Hát, remélem előbb-utóbb tényleg találok valakit. :D


Utolsó kommentelő: imádom, amikor valaki azzal jön, hogy "ha nem lennél rocker". Egy valaki miatt nem fogom otthagyni azt a stílust és kultúrát, ami erőt adott nekem, amikor szükségem volt rá. Volt már diszkós barátnőm, meg rocker is, mindegyikkel jól kijöttünk, szerintem nem ez számít egy kapcsolatban. Viszont most nehéz idők járnak felém, mert tényleg senkivel sem jön össze, épp ma is a lány, akivel ismerkedtem gyönyörűen összejött egy másik fiúval a szemem előtt. És vágjon az ember ilyenhez jó pofát.

2012. szept. 15. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!