Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jár még midig a fejemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jár még midig a fejemben?

Figyelt kérdés

3 hónap után szakítottam a pasimmal, mert úgy éreztem nem érdeklem. Ritkán találkoztunk és a kezdeti lelkesedése alábbhagyott. Mikor megbeszéltem vele hogy miért akarok szakítani, nem ellenkezett,... de hogy ő szeret, meg hiányzok, meg idő mire elfelejt... (tudom hogy ez szépítő duma :D ) ...meg vhol azt is hogy ez nem működött volna túl sokáig! De mégis elég sűrűn gondolok rá.

Már gondolkoztam azon is, hogy lehet hogy csak azért b@ssza a csőröm, mert nem lehet az enyém és ilyen könnyen lemondott rólam?

Mert most így belegondolva, lehet hogy nem is kellene, ha elő állna azzal hogy mégis akarja!

Valaki volt már így ezzel?


2013. márc. 28. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem csak unatkozol, azért irtad ki a kérdésed:)
2013. márc. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ez azért van, mert nem is akartál vele szakitani csak észhez tériteni. van ilyen, de most már mindegy, egyszerűbb lett volna ha mondod neki.
2013. márc. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

voltam :) és szakítás után újra összejöttem vele és már 1,5 éves járunk és dugtunk is többször

16/F

2013. márc. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valójában Neked a figyelem hiányzott,a gondoskodás,szeretet,ezt meg nem kaptad meg.Tehát jól döntöttél,a szerelmet nem lehet kierőszakolni,és ahol nincs meg valamelyik fél részéről,ott nincs értelme folytatni.Nyilván csak a büszkeségedet bántja a dolog a mai napig,de túl kell lépni rajta.Ha ezen agyalsz,továbbra is megalázod magad.
2013. márc. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!