Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kavarog a fejemben a gondolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kavarog a fejemben a gondolat, tényleg arra utal minden jelnhogy megcsal?

Figyelt kérdés
A barátnőm eléggé furcsán viselkedik... Hetente egy-kétszer találkozunk, akkor is 1-2 órát max... Úgy látom rajta h nem törekszik rá h velem lehessen. Azt mondta csütörtök jó neki, aztán mégis lemondta, azzal az indokkal hogy az anyja nem engedi ki mert bukott két tantárgyból. Csakhogy mint utólag kiderült, az anyja aznap 24 órás műszakban volt, otthon sem volt... Péntek se volt jó neki, szombaton meg a barátnőivel volt meg egy haverjával náluk állítólag, utólag mondta ezt is el... Engem persze nem hívott, ma is csak egy órát láttam, annak a felében is ott volt a legjobb barátnője... Pedig megtanulhatott volna ma korábban h többet lehessen velem. Szerintetek megcsal vagy nem.vagyok fontos neki? Egyszer már náluk fent történt ez-az... Azt hittem ezután többet akar velem lenni... Szerintetek megcsal vagy csak lexarja a kapcsolatunkat vagy fontosabbak a barátai?
2013. jan. 20. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát benne van a pakliban.
2013. jan. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valami van, az biztos. Nem feltétlen megcsal, csak lehet már nem érdekled.
2013. jan. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
gyanús...
2013. jan. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hát valami nem stimmel az biztos én nem bíznék benne
2013. jan. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akár megcsal, akár nem, ennek így sok jövője nincs.
2013. jan. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Pedig írja facebookon meg mondja hogy szeret néha... ma is inkább oltottuk egymást smárolásokat is mindig ő fejezte be... pedig mondta h neki is gáz h keveset találkozunk... de én úgy érzem mindent megteszek érte,másfél- két órát levezetek hozzá motorral csak h láthassam... ő pedig nem képes megtanulni korábban h egy órával többet lehessen velem... :-(
2013. jan. 20. 20:33
 7/11 anonim ***** válasza:
leírtak alapján nem sokat jósolok én sem.
2013. jan. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem hány évesek vagytok?
2013. jan. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek a csajnak te rohadtul nem kellesz... keress inkább egy olyan lányt aki igényli a társaságod...
2013. jan. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én 19, ő 17
2013. jan. 23. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!