Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szegény családból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szegény családból származom, de?

Figyelt kérdés

..de sikerült kitörnöm.

Gazdag lettem. Van egy nagyon jó-és drága autóm, átlagtól jobb házam, a szüleimtől külön élek. Egyedül.

Mindezek mellett egyetemre járok, igaz levelezősön, mert dolgozom.


22 éves leszek a jövő hónapban, a nullából értem el ezt. Mégsem érzem magam boldognak. Még sosem volt bnőm, mert igazából 16éves korom óta(rögtön, miután betöltöttem a diákmunkához szükséges korhatárt) dolgozom. Azt a pénzt(igaz kisebb összeg) is a szüleimre fordítottam, a maradékból pedig magamat láttam el. Pl. bérletek, stb.


Természetesen azóta sem felejtettem el a szüleimet, segítettem rajtuk, bár nem szívesen fogadták.

Jó embernek tartom magam, de úgy érzem a pénz tönkretette a gyerekkorom. Igazából nekem az nem is volt. Sosem volt még barátnőm(nem vagyok már szűz!), mert sosem volt időm semmire.


-Most, hogy összejöttek a dolgok az életemben, ez a tény változatlan. Időm rengeteg van tulajdonosként, de mégsincs senki az életemben, egyedül élek. Ez nagyon bánt és zavar.. Nemtudom hogy kell ismerkedni, mik a szokások, stb. Teljesen átértékeltem az életem és rájöttem, hogy nem vagyok boldog..


Mit tanácsoltok ?


-Köszönöm.:)


2013. márc. 28. 10:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
55%

Én azt, hogy ne itt akard hogy írjanak neked... Egyébként meg nyilván beszélgess nőkkel és aki tetszik, próbáld megismerni...hűha...

Mivel suliba jársz, talán nem lehetetlen küldetés.

2013. márc. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 ASOT ***** válasza:
100%
Nyertél a lottón? 21 éves vagy hogy sikerült ilyen gyorsan ekkora vagyonra szert tenned? Dílerkedsz? vagy bekerültél a parlamentbe? :)
2013. márc. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
milyen kocsid van?
2013. márc. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
100%
ennyi idő alatt hogyan lehet meggazdagodni árul már el légyszíves?
2013. márc. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Esetleg valami tanácsotok nem lenne ?:)


Miért fontos az ?

2013. márc. 28. 10:32
 6/63 ASOT ***** válasza:
100%
Hát mert érdekel, mert egy kocsi az még okés de hogy egy saját házikó...
2013. márc. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 A kérdező kommentje:

Semmi illegálisra nem kell gondolni.:)

Becsületes ember maradtam, aki sosem felejti el, hogy honnan indult.:)


Egy Audi A7-esem van.

2013. márc. 28. 10:37
 8/63 anonim ***** válasza:
59%

Egyszerű: rájöttél, hogy van a pénznél fontosabb dolog.


Tudod, hogy ez mekkora dolog, hogy erre te most jöttél rá? nagyon nagy.Sokan életük vége felé jönnek erre a nagy igazságra rá-de addig az egész életüket elrontják.

2013. márc. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 ASOT ***** válasza:
Merre szoktál járkálni? Szórakozóhelyek? Baráti összejövetelek? Vagy csak a munkahely és bevásárlások?
2013. márc. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 A kérdező kommentje:

Igen, tudom. Volt időszak, mikor teljesen kifordultam önmagamból-és nehezen találtam 'vissza'..:) viszont úgy érzem mára, hogy sikerült.


Jelenleg egyedül magányosnak érzem magam és szeretnék ez ellen tenni. Viszont mint mondtam, sosem volt párkapcsolatom(nem vagyok szűz..), szerintem ismerkedni sem tudok és az egészben nagyon újnak számíthatok.

Amit önmagamtól, segítség nélkül is meg tudok tenni az az, hogy adok a megjelenésemre. Mindig elegánsan öltözöm, ápolt vagyok. A többiben viszont szükségem van a tanácsaitokra..

A kérdés nem azért lett kiírva, hogy kérdezősködjenek, felelősségre vonjanak, vagy bármi ilyen. Tanácsra van szükségem..

2013. márc. 28. 10:43
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!