Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm és a barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm és a barátja szakítani készülnek. Vagyis úgy tűnik. Mivel bíztassam?

Figyelt kérdés
Azt mondja hogy ő nem bírja..mert szereti de ez így nem mehet tovább.. a srác nagyjából le se szrja a fejét..de mind1 is hosszú.. a lány két napja sír.. :(

2013. márc. 28. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
mi a kérdés?
2013. márc. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mire akarod biztatni? Hogy váljon, vagy ne?
2013. márc. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
majd figyu meg ha szakitanak, valamelyik hisztizni fog, hogy oooo elveszitettem és igy már nem is tudom vissza kapni...nem kellett volna szakitani.annyira szar...bárcsak együtt lennénk újra. na mindegy. ha segiteni akarsz, ne szolj bele, hagy döntsék el ők, végülis te egyikkel sem jársz. :D
2013. márc. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elég érdekes lenne ha házasság nélkül válnának..

Eléggé ki van akadva.."két napja sír"..mivel bíztassam.. mit mondjak neki.. jön át délután.. próbálom minél kevesebbet egyedül hagyni.. de nekem is van csomó dolgom..:/

2013. márc. 28. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!