Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok nő mégis miért kezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő mégis miért kezd kapcsolatot (szerető, "komoly") egy családos emberrel, vagy csak szimplán nős férfival?

Figyelt kérdés
Annyi ilyen jellegű kérdést olvastam már itt evvel kapcsolatban. Az ilyeneket szeretik a nők egy része. Komolyan nem értem a nők szeretnek szenvedni? Ezek után miből gondolják, hogy a lányok, nők éretebbek, ha ilyen hülyék, hogy hagyják, hogy hülyétse őket egy ilyen férfi.
2010. máj. 10. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Engem sajnos az vonz,ha egy pasi elérhetetlen. Talán ezért.
2010. máj. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
a nők logikátlanok, már bocsánat.
2010. máj. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Mert sem önbecsülésük, sem más iránti felelősségük nincs. Csupán önző szajhák.
2010. máj. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom. El szoktam hajtani a fenébe akinek tudom, hogy van barátnője, vagy felesége. Általában társkeresőn írogatnak :S. Na és a nős férfiak miért vannak fent ilyen oldalakon? Hm?

19/L

2010. máj. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mert kalandra vágynak a családjuk mellett, vagy nem kapnak meg otthon bizonyos dolgokat. De nem térjünk el a tárgytól!
2010. máj. 10. 16:11
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

Mert abban reménykednek, hogy a pasi majd "lecseréli" a feleségét. Aztán itt nyávognak, hogy -meddig kell még várnom? Aztán rettentően felháborodnak, ha *lehülekuvázod* őket. Majd hónapok/évek múlva újra itt sírnak, hogy -Csak kihasznált és eldobott, szemét férfiak..!

Tényleg logikátlanok. :)

2010. máj. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én sosem csaltam meg egy barátnőmet sem, sosem mozdultam rá más nőjére.
2010. máj. 10. 16:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Ehhez azért két fél kell...
2010. máj. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sőt, öt: ott a feleség, meg a két gyerek is..! Ugyanmár...
2010. máj. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!