Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bér barátnőt keresek hosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bér barátnőt keresek hosszabb távra, többszöri alkalomra ugyanazt a lányt. Ez mennyire megvalósítható?

Figyelt kérdés
Agglegény vagyok (35 éve értelmiségi), vannak/voltak rövidebb futó kapcsolataim, de igazi komoly barátnőm nem. Jól meg vagyok egyedül, de a barátaim (akik már mind párban vannak) és leginkább a nagypolgári szüleim nem nézik ezt jó szemmel. Minden találkozáskor azzal nyaggatnak, hogy mikor lesz már végre komoly barátnőm, akit megismerhetnek. Jön megint a Húsvét, és arra gondoltam, hogy BÉR Barátnőt keresek magamnak. Az anyagiak biztosítottak. Arra a fél napra, és aztán a további családi találkozásokra is (anyák napja, apám névnapja, Karácsony stb. ) hosszú távra szeretnék fél napokra egy ugyanazon barátnőt (! ) bérelni, sex mentesen, maximum puszik, amikor a szüleimnél vagyunk, de nagyon konszolidáltan. Legyen okos, intelligens, művelt, kedves, vidám, mosolygós, csinos, aranyos, olyan szerethető – mármint a szüleim részéről. Korban 22-30 között, lehetőleg diplomás. Külön örülnék, ha a Facebook-on bejelölnénk egymást partnerként (kapcsolatban), ez egy kis pluszt is megérne nekem.

2013. márc. 28. 19:32
1 2
 1/18 panini ***** válasza:
azanemmindegy D:
2013. márc. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 panini ***** válasza:
100%

Nincs egy nőnemű, egyedülálló barátod, akivel ezt meg tudnátok oldani? Lehet nem kerülnétek kínos helyzetekbe, ha nem egy teljes mértékben idegen csajjal állítanál be.

( Gondolok itt arra, hogy mondjuk a szüleid keresztkérdésekkel kezdik bombázni stb..)

2013. márc. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 panini ***** válasza:
Csak úgy kíváncsiságból.. mennyi lenne az annyi? :D
2013. márc. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én megfelelek a leírtaknak és benne is lennék a dologban. Remélem nem lakom túl messze! (Zala megye)
2013. márc. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
El kell keserítselek! Ilyen prosti nincs! Ha az a nő rendelkezne ezekkel a paraméterekkel, biztos hogy nem játszaná el neked ezt a szerepet! Sajnálom! :)
2013. márc. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hát ez nem semmi. Kár, hogy van párom, amúgy bevállalnám :D
2013. márc. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
ilyent már én is játszottam el :D igaz ott a csajt kellet lekoptatni az úriemberről :D
2013. márc. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ajj már, bárcsak idősebb lennék! Én tök szívesen eljátszanám a szerepet! :D Amúgy fizetni is szándékozol a szolgáltatásért cserébe?

16L

2013. márc. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Hogy mikre nem képesek egyes emberek!


Csak nehogy úgy járj hogy időközben beleszeress az illetőbe!

2013. márc. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm eddigi válaszaitokat, nem tűnik reménytelennek.

Még van 2 nap Húsvét vasárnap délig.

Kérdezted az árat, hát ezt nem gondoltam még meg, úgy 10-20 ezer körül egy délután, természetesen kocsival érte megyek, haza viszem.

Fontos viszont, hogy tudni kell néhány infót rólam, amit meg kellene tanulni (átküldöm e-mailen 6-8 oldal, ennyit lehet kb. 1-2 hónap alatt valakiről felületesen megtudni.

A keresztkérdésekkel nincs gond, mindent leírok (hol találkoztunk és a továbbiak, ismerem a szüleim kérdéseit.)

Tehát fel kell készülni, mint egy vizsgára, de nem para, aranyosak, kicsit kimértek a szüleim.

Ha véletlenül egymásba szeretünk - ami, nem kizárt, de eddig csak filmen láttam ilyet - az sem gond, legalább kipróbálom, milyen a tartós kapcsolat.

2013. márc. 29. 08:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!