Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, pasik! A csókolózásról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, pasik! A csókolózásról lenne szó (bőv. :lent). Megosztanátok velem a véleményetek?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen semmiségről van szó, csak eléggé tapasztalatlan vagyok, és ezt nem szeretem hangoztatni. A csókolózásról lenne szó. Úgy alakult h épphogy elmúltam 18, mikor először csókolóztam. Kissé piás voltam, aznap este ismerkedtem meg a sráccal, és kezdő létemre én kezdeményeztem, bár hamar abba is hagytam mert rájöttem h józanul lehet h semmit se akarnék attól a sráctól. Teljesen magátòl mondta h milyen jól csinálom, és vissza akart csókolni, de azt már kacéran visszautasítottam. Az a srác utána járni akart velem, én viszont dobtam. Most kb egy hónapja megismerkedtem egy 25 éves sráccal, és a második randink végén mikor puszit akartam adni neki, megcsókolt, de ez sem tartott sokáig, mert már késésben voltam otthonról. Az utána következő randikon én direkt nem akartam ilyen téren kezdeményezni, elköszönésnél viszont mindig hosszabb csók lett a szájrapusziból. Aztán most a legutóbbi két találkozásunknál 'megtört a jég', és most már a beszélgetést kiszorította a csókolózás. Nyilván hülyén hangzik, de mindezek ellenére én még mindig kissé bizonytalan vagyok magamban, bár ezt mások előtt nem mutatom. Kételyeim vannak afelől h tényleg jól csinálom-e, rákérdezni pedig nyilván nem fogok. A srác gyakran mondja, mennyire szeret velem lenni, meg hétközben szokta mondani h mennyire várja a hétvégét (mindig akkor szoktunk találkozni). Csók közben szenvedélyes, sokszor erősen magához húz, figyelmes is, és nagyrészt ő kezdeményez. Tudom h nagyon hosszú voltam, kisebb regényt dobtam itt össze. Csak arra lennék kíváncsi, h lehetséges lenne h egyik srác se vette le milyen tapasztalatlan vagyok? Meg a leírtak alapján szerintetek tetszik a srácnak ahogy csinálom? Ezen kívül ha vkinek van idevágó tanácsa a csókolózással kapcsolatban, h hogyan lehet izgalmasabbá tenni, v csòktechnikájáról beszámolna, arra is kíváncsi lennék. Köszi! :) 18/L

2012. aug. 16. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem ne görcsölj ezen.Ha kíván,akkor így is úgy is jó neki,akárhogy csinálod.Nekem csak az 1. volt furcsa,ugye egyrészt az idegen érzés miatt,másrészt folymatosan az járt a fejemben,hogy milyen béna lehetek...

De utána már teljesen jó volt minden és mondta is,milyen jól csinálom.

Néhány tipp: puszilgasd az ajkait közben,vedd a saját ajkaid közé,nyald meg a felső ajkakat.Ez nagyon érzékivé és izgalmassá tudja tenni.

23/N

2012. aug. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem vahyok tapasztalatlan de részegen bátrabb vagyok, sztem részegen a te partnered se vágta lé hogy neked ez az első. A másik srácnak lehet leesett de láthatóan szeret veled smárolni szóval csak nem csinálhatod rosszul :)
2012. aug. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így van,nem vették észre,hogy tapasztalatlan vagy. De am már nem vagy tapasztalatlan hiszen már volt kettő is. :)
2012. aug. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia! Én is így voltam mikor elsőnek csókolóztam. A mostani párommal való első csókunkkor viszont ő megjegyezte később hogy elég furán csinálom. :D XD Nos, szerintem ez egyénfüggő. Mindenkivel másképp csinálod. Nincs abban semmi rossz ha tapasztalatlan vagy. Szerintem a srácok még direkt örülnek is neki, ha taníthatnak. De ha a mostani srác akivel randizol, élvezi a veled való csókolózást, akkor nem kell aggódni miatta. :) Biztos jól csinálod. Én ajánlani tudom, hogy nyald végig az alsó ajkát, vagy harapj rá kicsit. Az nagyon be tudja indítani. :) ;)
2012. aug. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket és a véleményeket, bár ha vkinek van még esetleg hozzászólni valója, továbbra is kíváncsian várom. Egyébként amiket tanácsokként leírtatok, azokat én is szoktam csinálni, de most így megnyugtattatok h ez nem csak nekem izgató :)
2012. aug. 17. 12:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem osztom meg, sajnálom.


26/F

2012. aug. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!