Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves kora ellenére 8 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves kora ellenére 8 éves kapcsolata volt a csajnak, de szakítottak pár hónapja. Szerintetek érdemes ilyen lánnyal kezdeni?

Figyelt kérdés
Nem fog folyton összehasonlítgatni vele? Csak ő volt eddig az életében, soha nem ismerkedett mással. Nehéz felvenni a versenyt egy olyan fiúval, akivel ennyi időt eltöltött már? Nem váltak el haraggal és a fiú szakított a lánnyal. Csók már volt köztünk egy buli alkalmával.
2013. márc. 28. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Miért ne lenne érdemes? Az egy gyermekszerelem volt.
2013. márc. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
igen ezek alapján hűséges lány,
2013. márc. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
nehéz helyzet, az biztos :D de van jó oldala is, tudod róla akkor már hogy hűséges és odaadó.... mivel volt egy 8 éves kapcsolata
2013. márc. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Megkarikáztad már a csippentőjit? ;)))
2013. márc. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
?
2013. márc. 28. 22:27
 6/13 Pretty_Fighter ***** válasza:

Persze érdemes,ennyi erővel akkor sosem akar majd járni vele senki,mert volt már egy 8 éves kapcsolata?:D

Csak a kérdés,hogy pár hónap elég volt-e.Amiatt is,hogy túltette magát,de azért is,hogy vajon 8 év után nem akar-e egy kis szabadságot,vagy pár hónap után újra kapcsolatba ugrana?

2013. ápr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tipikusan az a helyzet mikor sokan várják, hogy végre szabad legyen a lány és mindenki fel akarja szedni. Nem olyannak ismertem meg, aki most ágyból ágyba mászna és azt is tudom, hogy azóta csak velem kavart. Idővel fel akarom neki hozni a dolgot kettőnkről, de nem akarok belebukni. Csak nem tudom mennyi idő lenne szükséges ehhez..
2013. ápr. 1. 12:24
 8/13 anonim ***** válasza:

Ilyen csajra vágynék akinek 1 pasija volt ,de nekem egyre kevesebb az esélye 27éves létemre .

Annyiból jó az ha 1-2 pasija volt nincs kiégve mint mások.

2013. ápr. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A legjobb ha egy pasija sem volt. Mi így vagyunk a férjemmel, és nagyon klassz dolog, hogy nincsenek előzmények.

Pár hónap nekem kevésnek tűnik.


Tudod mi volt a baj?

2013. ápr. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ki akarja élni magát a srác
2013. ápr. 10. 00:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!