Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret de túl büszke hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret de túl büszke hogy megbocsásson nekem. Rosszat csináltam. De nagyon szeretem. Mit csináljak, hogy a büszkesége háttérbe szoruljon és tudjon bennem újra bízni? (oroszlán/skorpió)

Figyelt kérdés

#büszkeség/szerelem
2013. márc. 28. 22:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Én 24, ő 21. Hét és fél éve együtt..
2013. márc. 28. 23:12
 12/13 A kérdező kommentje:
Uv fényben meg ezért :D [link]
2013. márc. 28. 23:14
 13/13 Astara válasza:

Még van időtök! :D

Hagyd egy kicsit főni, de ne alázd meg semmi módon, arra ugranak az Oroszlánok. Ha megkeres sóhajtozz neki, h.te vagy a világ legszerencsétlenebbje mert elszalasztottad személyében a tökéletes pasit- már ha ezt elő tudod adni...:) lehet nem rögtön, de hamarost meg fog békülni és vigyorogva kárpótolni akar majd...de ez nem zárja ki h. két ilyen makacs, irányitani akaró jeggyel később is lesznek problémák köztetek!

2013. júl. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!