Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mer át jönni hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mer át jönni hozzám a barátom?

Figyelt kérdés
már többször is mondtam neki hogy jöjjön át filmezni vagy hülyülni (sajna erre csak este van lehetőség mert akkor már mindenki alszik, vagy elvan magába nem úgy mint nappal) de este mindig kitalál valami kifogást.. már 2x 3x is említettem neki de legutóbb is az volt hogy semmi baja nem volt és amikor rá kérdeztem hogy átjön-e hirtelen nagyon rosszul lett.. még nem volt nálunk, szüleimmel sem találkozott lehetséges hogy azért nem mer? pedig szinte teljesen külön vagyok szüleimtől is, nemtom hogy 'vehetném rá' mert tök jó lenne ha nem mindig a hidegbe találkozgatnánk, összetudnánk bújni (nem kell semmi rosszra gondolni) meg szerintem nagy előre lépés lenne.. am 1 hónapja vagyunk együtt 16/L 16/f
2013. márc. 28. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Biztos fél hogy megerőszakolod...
2013. márc. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1) tart a szüleidtől

2) nem tudja mit akarsz.Ez az áthívásos dolog elég intim,és lehet hogy ilyenektől fél:

Ha rádmászik,te egy bunkónak fogod tartani.

Ha nem mászik,töketlennek.

2013. márc. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem a pasim volt ilyen, ezért kellet szakítanom vele, nem birta felfogni, hogy én irtózom a "bemutatlak a szülimnek" helyzetektől, csak járogatunk, minek bevonni az ősöket, ugyan ...

L/16

2013. márc. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzi elég mélynek a kapcsolatot ahhoz, hogy bekapcsolódjon a családi körödbe. Ez egy bizalmi dolog. Én sem mennék fel 1 hónap után a barátomhoz, max. akkor, ha nincs otthon náluk senki. 1 hónap után nem akarnék még találkozni a pereputtyával és fordítva sem szeretném.
2013. márc. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fél,hogy apád hozzá a vadászpuskát xddd
2013. márc. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem laksz véletlenül rossz környéken?
2013. márc. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!