Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom, hogy a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy a barátom, akivel két hónapja járok, nem csak ragaszkodik hozzám, hanem valóban lángolóan szerelmes, mint én?

Figyelt kérdés
F/26, L/18

2012. dec. 7. 08:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egy kérdést megérne: "Mondd, mint érzel irántam?"
2012. dec. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

jah kérdezd meg h ő mit érez, amúgy ha már lefeküdtetek egymással de még veled van akkor tuti többet érez.

Egyébként meg miért olyan fontos h szerelmes legyen??

Az elmúlik, a lényeg mindig az h mi marad utána!


Ő 26 éves te meg 18, ő máshogy látja a dolgokat!

2012. dec. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem feltétlen csak a kortól függ, hogy ki hogyan látja a dolgokat... Két ember lehet akár 67, vagy 16, akkor is gondolkodhatnak ugyanúgy dolgokban...

Egyébként meg azért fontos, hogy szerelmes legyen, mert egy kapcsolathoz kell a szerelem... Az az egész értelme. Ez hülye kérdés. Hogy mi marad utána? Nem, szerintem egyáltalán nem... A most a fontos. Nem a tegnap, és nem a holnap...

2012. dec. 7. 10:17
 4/13 anonim ***** válasza:
58%

Látszik gyerek vagy még!

ÉS ez nem hülye kérdés h mi marad utána, EZ a FŐ KÉRDÉS!

A szerelem elmúlik soha nem tart örökké, mikor az erdőtől már látod a tisztást az a kérdés h mi van a tisztáson.

Majd ahogy telnek az évek egyre nagyobb lesz a tapasztalatod.

És van különbség ezt is rosszul látod te 18 vagy ő 26, amit én alapból soknak tartok, ha 20 lennél az már okés de egy 18 éves lány mint sem tud még.

2012. dec. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 ASOT ***** válasza:
31%
Márpedig angyalom a 2-esnek igaza van.
2012. dec. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen, marha okosak vagyok, és minden tudtok a helyzetünkről, köszönöm szépen, hogy válaszoltatok a kérdésre. Engem is marhára megvilágosítottatok. Büszkék lehettek magatokra. ;)
2012. dec. 7. 18:08
 7/13 ASOT ***** válasza:

Te nagyon ingerült és morci vagy ma!

Nyugi minden rendbe fog jönni, nincs semmi gond!

Nyisd ki az ablakot szellőztess egy kicsit, lélegezz nagyokat meglátod jobb lesz.

2012. dec. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És mégis... hogy a fenébe jön ide a korkülönbség? Kérdezte valaki, mit gondolsz erről? Nem. És sem őt, sem engem nem ismersz eléggé ahhoz, hogy ítélkezni tudj. Márpedig ahhoz nem árt. Ha tudnád, kik vagyunk, most elszégyellnéd magad. De ezzel párhuzamosan nem vetlek meg, mert én sem ismerlek, és mindezt nem tudhatod... Csak imádom, amikor valaki azzal jön látatlanban, hogy " nagy a korkülönbség ". Márpedig nem az.
2012. dec. 7. 18:11
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi, ASOT. Köszi, hogy nem támadtál vissza. Komolyan.

Csak már unom ezt a nagy korkülönbség dumát. Aki ismer minket, tudja, hogy tökéletesen megvagyunk március óta iszonyú jó barátokként... Azóta volt időnk megismerni egymást, és rájönni, mi passzolunk az egész viéágon legjobban össze, és még az égiek is egymásnak teremtettek minket. Efelől senkinek nincs kétsége, aki ismer minket - és nekünk sem.

Lehet, hogy formailag még gyerek vagyok. De vannak dolgok, amiket igenis máshogy látok, mint a kortársaim.

2012. dec. 7. 18:15
 10/13 ASOT ***** válasza:

Remek ezek szerint kinyitottad az ablakot!

De ennek ellenére azért vannak jó meglátásai is az előző válaszolónak még ha nem is mind, de azért akad benne igazság.


Te még tanulsz és fogsz menni főiskola vagy egyetem nem?

De egyébként én személy szerint tuti nem jönnék össze 26 évesen egy 18 éves lánnyal. Igaz most már nem annyi vagyok de az nem számít.


Ilyen korkülönbségnél, vagy a fiatalabb jelen esetben te neked a lánynak kell "magasabb" szinten lennie, vagy a fiú aki idősebb az van picit alacsonyabb szinten. Azonosulni kell a másikhoz.

de egyébként sokat számít ám 1 éves ha 19 leszel ő 27 már jobban hangzik.


Az hogy körülötted kismadárkák röpködnek az okés szerelmes vagy ő van előtted jelenleg ő életed értelme és ő az életed, de nem árt ha a fejed is tiszta marad néha.


Tudod ez sok helyen így van az életben a filmekben a mesékben, hogy lőn nagy szerelem, minden happy, de ez idővel csökkenhet, és abban igazat adok az előttem szólónak, hogy ha a szerelem elmúlik vagy teszem fel egyik fél részéről nincs is, akkor mi az ami utána marad vagy mi az ami helyette van.


Mert nem mindegy, a szeretet, hogy a másik mennyire fontos számunkra, tiszteljük e ugyanúgy a másikat, 2 lábbal állunk e a földön, felnőttünk e egy komoly kapcsolatra, az ember a gyerekébe sem lesz szerelmes (persze ezt néhány anya ennek mondja de ebben nem értek egyet) a gyereke, kötődik hozzá szereti őt mindennél fontosabb számára, az életét adná érte, és nem szerelmes.


És ez , ha ez marad a szerelem után, azaz IGAZI őszinte kapcsolat.

2012. dec. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!