Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet valaki megítélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki megítélni az anyja alapján?

Figyelt kérdés
Anyám a barátomat azért nem akarja mellettem látni, mert 40 éve ismerte az anyját, és neki túl egyszerű volt. Miért? Szerintem ez nevetséges, teljesen alaptalan!
2013. márc. 29. 12:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Inkább anyud felszínes egy kicsit.
2013. márc. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem mondanád neki, hogy ő is nagyon egyszerű, ha ez alapján ítél?
2013. márc. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Talán abból indul ki, hogy milyen nevelést kapott... ez

régen érthető volt, manapság már a nevelés egy vicc, szó-

val tényleg felszínes dolognak tűnik.

2013. márc. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg van benne igazság:) a volt barátnőm anyja 1 szar keverő 2 színű sunyi nő és sajnos későn derült ki hogy a lánya ugyan az:) az alma nem esik messze a fájától:D
2013. márc. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Anyád jó nő?
2013. márc. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Van az a mondás - bár ez anyáról és lányáról szól -, hogy "Nézd meg az anyját, vedd el a lányát!"

Most múltam 36.. korábban azt hittem ez hülyeség, de bizony igaz. Ifjú urak tartsátok fejben.


Kérdező: lehet, hogy van még valami amit nem mond el neked, mert neked semmi közöd hozzá. De azért lényegében az biztos igaz, hogy anyád nem akar neked rosszat.... Gondolkodj ezen.

2013. márc. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A férjem anyja egy pénzmániás, de a pénzhez nem értő, felszínes, képmutató nő, a lánya dettó ugyanez, a férjemre ezen tulajdonságok közül a pénzhez nem értés jellemző sajnos... mondjuk éppen elég ez. Szóval sok tulajdonságot otthon szedünk magunkra és ezáltal olyanokká válhatunk, mint a szüleink, hiszen ők nevelik belénk a bizonyos dolgokhoz való hozzáállást. De azért teljesen megítélni valakit ennyiből nem lehet, ráadásul 40 év nagy idő, a világ is sokat változott, vele az emberek is kénytelenek változni és egyáltalán nem olyan nagy hátrány az, ha valaki egyszerű... anyukád inkább túlontúl felszínes, ezt kellene észrevennie és a barátodat a saját tulajdonságai alapján megítélni, nem arról, hogy milyen volt az anyja 40 évvel ezelőtt.
2013. márc. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 sZeReNcS ***** válasza:
Nézd meg az anyját, dugd meg a lányát módszer nem rossz, de a te esetedben amiről beszélsz az hülyeség, nem tudja megítélni hogy milyen a fiú. Neked kell, elvégre a te barátod. Szerintem az anyukád nem tudott jobb választ adni h miért nem akar benneteket együtt látni..
2013. márc. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez már lassan a harmadik kérdésed kérdező, ugyan erről. Nem unod?
2013. márc. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

4es nagyon igazad van!

+ van meg egy mondas miszerint nezd meg az anyjat vedd el a lanyat.

Szerintem is erdemes megnezni azoknak a csaladjat akikkel meg csak baratkozunk is nem h a kiszemeltet/baratet!

inkabb hallgass anyukadra!

2013. márc. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!