Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nyögjem ki, hogy járok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nyögjem ki, hogy járok valakivel?

Figyelt kérdés
Anyukámmal nem túl közeli a viszonyom, ilyenekről sosem szoktam vele beszélni, tehát azt sem tudja, hogy tetszik a srác.
2013. márc. 29. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
"Anyukámmal nem túl közeli a viszonyom." Addig amíg nem kérdez rá, addig szard le.
2013. márc. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, meg kellene mondjad, csak annyit, h mostanában találkozgatsz valakivel. Ha érdekli, majd tovább kérdez.
2013. márc. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

valakinek el kéne kezdeni, nem tudom hány éves vagy

mi lenne ha egy beszélgetés során megemlítenéd, lehet meg is lepődne, hogy milyen vagy, örülne neki

nem tudom amúgy mennyit szoktatok beszélgetni, de elég sokat kell egy szülőnek, mire a gyerek nyit felé, nem egyszerű, de lehet, most ha Te kezdesz jó lesz N

2013. márc. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne húzd el túl sokáig! Ha rájön, hogy milyen sokáig nem mondtad el, lesz oka megsértődni. Amikor bevallod, maximum lódíthatsz egy kicsit, ha rákérdez, mennyi ideje vagytok együtt (persze jobb lenne, ha őszinte lennél hozzá, de látatlanban ezt elég nehéz megítélni, ha ez könnyebbség, akkor még mindig jobb, minthogyha az egészet elhallgatod előle). Ha meg nem kérdez rá, pontosan mióta tart a dolog, szerencséd van :)

Hidd el, az én helyzetem is hasonló, de ilyen esetben szerintem jobb az egyenes beszéd :)

2013. márc. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!