Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vagy még megmenthető?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy még megmenthető?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy szeptemberben megismerkedtem a mostani párommal. Hivatalosan csak novemberben jöttünk össze (de maga sem tudja megmondani mikor). A hibái ellenére szeretem őt. Én úgy érzem sok energiámat fektettem bele ebbe a kapcsolatba, viszont a feléről talán egy morzsányit ha tapasztaltam. Ha voltak gondok (szex téren, a viselkedése velem szemben...) mindíg leütem megbeszélni vele, de ő csak algatott és bólogatott. Egyszer nagyon csúnyán lehordott mindennek, jóformán ok nélkül, azóta ez bennem van. Most meg elég ciki, de nagyon betett a kapcsolatunknak az hogy valami fertőzést kaptam el tőle :(

Ez után megismerkedtem egy sráccal, nem próbálkozott be mert tiszteletben tartsa hogy van barátom, de mindíg bókol sokat irogatunk sms, net, és sokat beszélgetünk telefonon.

Esküszöm ez a másik srác jobban hiányzik mint a saját párom, mivel ő nem hagy időt nekem arra hogy hiányozzon nekem(mindíg jön, ír, hív), már sokszor az a érzés gyötör hogy vele nincs miről beszélgetni. De érzem hogy szeretem őt, és a másik személy meg lehet csak egy fellángolás.

Komolyan tanácstalan vagyok :(

20/L


2013. márc. 29. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Jegyezd: 2 közül mindig a másodikat válaszd,mert ha az első jó lett volna nem érdekelne a 2.
2013. márc. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Várj még, majd az idő eldönti, hogy kit szánt neked a sors.
2013. márc. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tehát van egy kapcsolatod ami semmilyen téren nem működik, de ragaszkodsz hozzá mert csak. Én nem mondom, hogy állj össze a másik sráccal, de a harmadik fél megjelenése általában a kapcsolat végét jelző kockás zászló.
2013. márc. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első nem tisztel, soha nem is fog. Mindig azt válaszd, akiért jobban dobog a szíved. A pasid meg egy hülye, hogy így viselkedik, én már rég lapátra tettem volna, és fogadom minden csajjal ilyen. Elkaptál tőle valamit? Akkor valószínűleg megcsalt, erre azért rákérdeznék!!!
2013. márc. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elkaptál tőle egy fertőzést és még nem dobtad ki ?? Mire vársz semmit nem kapsz csak adsz,megválltozni nem fog!Adj egy 2.esélyt magadnak is hiszen fiatal vagy,ÉLJ!!!
2013. márc. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik nem nagyon illetek össze, sőt a szerelem sem olyan nagyon nagy, szerintem lépj tovább!
2013. márc. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ.

Azthiszem a 2. kommentelőnek van igaza, idővel meglátjuk, ha nem változnak a dolgok, szakítok inkább mégha szeretem is. Ami nem megy nem kell eröltetni.

2013. márc. 30. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!