Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Még csak két hete járunk, de én már nem bírom tovább. Lassan kifogyunk a témákból. Ráadásul találkoztam egy másik sráccal, aki nagyon kedves beszélgetni és hülyülni is lehet vele. Nem mint a mostani barátommal...
2013. márc. 29. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne szakíts vele
2013. márc. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Neked kell meghozni a döntést, de szerintem beszélj a mostani barátoddal, hogy mi az, ami zavar, hátha közösen tudtok változtatni a dolgokon. Nehogy úgy jár, hogy aztán majd mikor a másikkal vagy, akkor meg rá 2 hétre egy másik olyan sráccal fogsz találkozni, aki még nála is jobb és akkor az így megy tovább.... 30N
2013. márc. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Van pasid, és más srácokkal találkozgatsz.. Nem írom le mit gondolok rólad.:DD

17f

2013. márc. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ez a kapcsolat értelmetlen... gondolom 14nél nem vagy idősebb
2013. márc. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ennek így tényleg nem sok értelme van..
2013. márc. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha minket kérdezel az már régen rossz. szakits vele megérdemel valakit aki igazán szereti!
2013. márc. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Neked még nem való párkapcsolat! Inkább tanulj vagy játssz valamit, csak ne a pasikkal!
2013. márc. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ja, lehet, hogy 14-nél nem vagyok idősebb. És akkor mi van? Nem kezdhetek el ennyi idősen randizni?? ezzel a sráccal pedig gitár órán találkoztam. egyébként nem azért járok vele, mert vele akarom leélni az életemet, vagy mi. csakis azért, mert így jó nekem. bocsi, ha nem gimisen kezdek el pasizni.
2013. márc. 31. 17:56
 9/9 anonim ***** válasza:

na a kommentedből is látszik, hogy mennyire éretlen vagy...

így jó neked? akkor miért jössz ide nyafogni, hogy nincs téma és nem bírod tovább?

áh mindegy, majd kinövöd...

2013. márc. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!