Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasim az őrületbe kerget. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasim az őrületbe kerget. Mit tegyek? Szakítsak vele? Rosszabb lesz? (Lent)

Figyelt kérdés

A probléma az vele hogy szerintem totálisan azt képzeli körülötte forog a világ. 1 éve járok vele 22 éves.. Voltak mindig is problémái pszichológusokhoz járt. Van egy olyan hülye dolga amit nem tudok sehova se tenni. Pl 1 éve jár a pszichológusához, majd hirtelen ráunt aztmondja h. mondott neki olyan dolgot ami őt megbántotta, és 1 hónapja nem is jár már hozzá. De nem írna neki sms-t meg semmit se csak egyszerűen nem megy el az ülésre a Dr-nő pedig várja őt, van is időpontja.. Mindig ezvan ha kis kudarc éri azonnal abbahagy mindent, folyton unatkozik, kiszámíthatatlan és totálisan megbízhatatlan. Pl haverjaival megebszélnek discot mondja hogy elmegy nagy örömmel stb.. aztán meggondolhatja magát vagy nem tudomd e leszarja nem szól nekik és amikor már fekszünk az ágyban éjfélkor meg 1kor hívogatják hogy hol az Isten f@szában van amikor ő szervezte a bulit. És még kismillió ilyen példa, őt egyáltalán nem zavarja hogy másoknak ez rosszul esik. Olyan szinten felejt el dolgokat, hogy szülinapomkor s köszöntött fel, névnapom azt se tudja hanyadikán van. Mondta hogy vannak problémái, többször járt már pszichiáternél szorongással, meg hiperaktivitással de mindet otthagyta mert rájunkunt, vagy nem akart hosszabb távon elköteleződni. Ezen kívül folyamatosan unatkozik, mindig csinálja a drámát, betegségeket szimulál amivel éjjel rohanok vele sürgősségire mert fájt a feje és azthitte agydaganata van..

Az első félév kiváló volt, 3 hónapja kezdtem érezni h. milyen is az igazi arca, mostanra meg nem tudom milett vele, egyre mélyebbre süllyed. Pedig szeretem és szexben is kiváló, nem volt még soha ilyen érzékeny, izgalmas pasival kapcsolatom szal ez azért tetszik benen, csak ezek a hibái ne lennének, engem zavarnak iszonyatosan


2013. márc. 28. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
A barátod retardált. Dobd ki. Van ezer másik normális srác. Még itt is.
2013. márc. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem keress magadnak valaki mást,ő meg keressen eg pszihiátriai intézetet ahol segítenek rajta ,ne várd meg hogy rosszabb legyen az ilyen emberek kiszámíthatatlanok ma még szeret lehet hogy holnap már bántani fog.
2013. márc. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jah, meg majd fejberugdos, meg elvágja a torkodat a konyhakéssel az éjszaka közepén, miközben azt zokogja hogy mennyire szeret. Az ilyentől menekülj. Ezekből lesznek a darabolós anyagyilkosok.
2013. márc. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Idiótát fogtál ki, ma nemnehéz, hagyd ott :)
2013. márc. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te hallod, nem az Ecsedi Attiláról van szó?
2013. márc. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A pszhiciátriai eseteket messziről kerüld el.

Dobd ki, minnél előbb, annál jobb.

Ahogy múlik az idő, szép lassan pokollá teszi a te életed, meg a családod életét is.

2013. márc. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!