Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarja egy férfi h a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja egy férfi h a nő a felesége legyen? Elsősorban férfiak válaszait várom!

Figyelt kérdés

2013. márc. 29. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert szereti?!
2013. márc. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Én sose akartam.Amúgy meg azért,hogy legyen mindig egy nő akihez hazamegy
2013. márc. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Mert a nő arra utaló magatartással él, egyébként egy férfi se házasodna meg...
2013. márc. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert puskát fognak a fejéhez különben.
2013. márc. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Milyen az a ráutaló magatartás??? Több mint 13 éve vagyunk már együtt. Szeretjük egymást, de még soha sem mondta h legyek a felesége.
2013. márc. 29. 19:32
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Ez egy olyan rejtély, minthogy a nők miért járnak csapatban pisilni.
2013. márc. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Minek egy bónusz papír ha már 13 éve együttvagytok?


Csak megnehezíti a dolgokat ha beüt a ménkő

2013. márc. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ebben igazad van, egyetértek. Csak néha elgondolkozom, amikor az ismerőseim 1-2 év után összeházasodnak. Nem a papír érdekel, hanem az h mi váltja ki a férfiból ezt?
2013. márc. 29. 19:52
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehet úgy van vele, hogy akkor legyen hivatalos? A kérdés csak az: MINEK.


A bürokratikus baromságok csak megnehezítik és bonyolítjk a dolgot.

2013. márc. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Látszik hogy 0 vallásosság sincs bennetek. Én is ateista vagyok de annyi tudok tanulmányaimból hogy a házasság nem csak egy papír hanem Isten színe előtt tett ígéret. Most hogy ebben ki hisz vagy ki nem, avagy miért is vannak válóperes ügyvédek ez ügyben ne kérdezzétek.



A kérdésre válaszolva, azért mert az egy kötelék 2 ember között. Nem olyan hogy jaj megsértődöm valami f@szságon és szakítunk és holnap már meg se ismerjük egymást. Elég nagy herce-húrza elválni, főleg ha a felek nem hajlandóak a megegyezésre. Talán így átgondoltabbak az emberek (bár a 61%os válási arány nem ezt támasztja alá)

2013. márc. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!